Бізнес, Новини, Стартапи

Вчені створили калькулятор для працівників стартапів. Він розраховує вартість опціонів приватних компаній

04 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Професор фінансів і венчурного капіталу Стенфордської Вищої школи бізнесу Ілля Стребулаєв і його асистент Уїлл Горнелла запустили онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати вартість опціонів, які стартапи випускають для своїх співробітників. Про це пише Business Insider.

Деякі непублічні компанії пропонують своїм співробітникам зарплатно-опціонну схему. Вона передбачає, що співробітник, отримуючи опціон на певну кількість акцій, через кілька років зможе продати їх в кілька разів дорожче, – вартість буде залежати від успіхів компанії.

Вчені створили калькулятор для працівників стартапів. Він розраховує вартість опціонів приватних компаній - startups, news, businessВчені створили калькулятор для працівників стартапів. Він розраховує вартість опціонів приватних компаній - startups, news, business

Однак далеко не всі працівники розуміють, на що вони можуть розраховувати, маючи опціони. Для цього професор Ілля Стребулаев і його асистент Уїлл Горнелла створили спеціальний калькулятор . Він працює на основі бази даних з інформацією про 130 великих компаній що фінансуються приватними інвесторами. Поки калькулятор видає тільки приблизну вартість акцій і працює в режимі бета-версії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu