Кар'єра, Новини, Студенту

Мільйонерка розповіла, які 4 питання допоможуть отримати підвищення

05 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Згідно з дослідженням соціологічної компанії The Harris, 42% працівників сподіваються отримати підвищення в 2020 році. Засновниця та генеральний директор бренду здорового способу життя Hint c багатомільйонною виручкою Кара Голдін вважає , що одного бажання мало. Перш ніж просити керівника про нову посаду, заробітну плату, варто задати собі ці чотири питання.

Чи правильний момент я вибрав?

Компанії планують свій бюджет заздалегідь, і це стосується в першу чергу заробітних плат співробітників. Ваше бажання змінити функціонал і отримувати більш високу зарплату може не збігтися з фінансовими планами керівництва. Тому постарайтеся повідомити про свої бажання до того, як буде готовий кошторис.

Зрозуміло, бувають винятки. Наприклад, хтось із вашої команди щойно пішов, і вам довелося взяти на себе його функції та відповідальність. Або ваша поточна зарплата була призначена в той час, коли стартап був не впевнений у своєму майбутньому, а тепер він вдало залучив фінансування, розширюється, може платити вам більше і давати інші завдання. В цьому випадку – ловіть момент, щоб передати менеджеру вашу потребу в більшому заробітку на нової позиції.

Скільки я коштую?

Майже будь-яка людина не відмовилася б від мільйонної зарплати. Однак в реальності потрібно тверезо усвідомлювати вартість вашого досвіду, посади і функціоналу. Для цього не полінуйтеся і вивчіть ринок, щоб ваші вимоги не були ні заниженими, ні завищеними.

Потрібно враховувати, що у компаній є чіткі діапазони зарплат для конкретних посад. Якщо здобувач спочатку приймає одну суму, а потім, дізнавшись стан речей на ринку, змінює свою думку і просить більше, то навряд чи він отримає підвищення.

Як довести мою цінність?

Коли працівники вірять в себе і підтверджують це своїми діями, керівництво з більшою ймовірністю відповідає на їхні прохання про підвищення, щоб і далі зберігати їх вмотивованими.

Переконайтеся, що ви прийшли з доказами цінності, яку ви приносите компанії. Які результати іта ідеї ви дали компанії, які проблеми ви допомогли вирішити? Ваша цінність включає не тільки кількісні результати. Ви повинні бути цінним членом команди, вміти знаходити спільну мову з людьми, і ваші колеги повинні бути готові підтвердити це.

Яку переговорну стратегію вибрати?

На розмову з керівником не варто йти з настроєм «я проти них». Зайнявши агресивно-оборонну позицію, ви не залишаєте собі простору для маневру і маєте більше шансів отримати відмову. Якщо ви відкриті для обговорення, вам легше спільно прийти до компромісу.

Не завжди менеджер відмовляє вам в підвищенні або вищій зарплаті через те, що вважає вас негідними. Іноді у нього немає для цього можливостей, але ви можете отримати замість нової позиції і грошей інший стимул. Погодитися на нього чи ні – залежить від вас.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu