Бізнес, Новини, Стартапи

Sequoia Capital назвав коронавірус «чорним лебедем 2020 року». Фонд дав поради, як уберегти бізнес

06 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Американський венчурний фонд  Sequoia Capital опублікував ряд прогнозів про те, як поширення коронавірусу відіб’ється на бізнесі. Аналітики розповіли, як захворювання вже впливає на сферу комерції і поділилися порадами, які допоможуть комфортно перенести нові умови.

«Коронавірус – це чорний лебідь 2020 року», – так починається доповідь аналітиків Sequoia Capital. У ньому фахівці відзначають, що поширення нового вірусу та інформаційна кампанія, яка навколо нього розгорнулася, відчутно позначається на роботі бізнесу. Зокрема, в Sequoia Capital виділяють три основні проблеми:

Sequoia Capital назвав коронавірус «чорним лебедем 2020 року». Фонд дав поради, як уберегти бізнес - startups, news, businessSequoia Capital назвав коронавірус «чорним лебедем 2020 року». Фонд дав поради, як уберегти бізнес - startups, news, business
  • Падіння ділової активності: в деяких компаніях в період з грудня по лютий різко знизилися темпи зростання. Це загрожує тим, що чимала частина бізнесу не зможе виконати намічені фінансові плани на 2020 рік.
  • Збої в ланцюжку поставок: проблеми на китайському кордоні безпрецедентно впливають на світовий ланцюжок поставок. Через це багато компаній змушені шукати альтернативних постачальників. Найменшою мірою через проблеми логістики страждають IT-компанії.
  • Скасування зустрічей і скорочення поїздок: багато компаній заборонили всі «несуттєві» поїздки. Зрозуміло, що поширення вірусу негативно впливає на індустрію туризму, однак страждає й інший бізнес – через страх зараження скасовуються важливі ділові зустрічі.

Знадобиться чимало часу, щоб людство змогло взяти під контроль поширення вірусу. Чи не менше часу потрібно буде і для відновлення світової економіки. Щоб максимально вберегти свій бізнес від можливих потрясінь, фахівці Sequoia Capital склали кілька важливих порад.

По-перше, компаніям необхідно розробити предметну стратегію того, як вести себе в ситуації, що склалася. У документі повинні бути відображені всі можливі ризики та запропоновано способи їх подолання. Займіться прогнозуванням своїх продажів і зрозумійте, наскільки ваш бізнес відстає від початкових фінансових планів.

По-друге, не забувайте про маркетинг. Несподівані умови ведення бізнесу – відмінний привід для генерації нових ідей. Також подумайте про продуктивність і проаналізуйте кількість свого персоналу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu