Новини, Партнерська новина, Стартапи

Стартап з Миколаєва став сервіс-провайдером естонської e-Residency

30 Березня, 2020

До спільноти електронних резидентів Естонії e-Residency, до якої входить понад 66 тис. компаній з усього світу, днями приєднався перший учасник з України. Пройшовши ретельний відбір щодо якості обслуговування клієнтів, власного досвіду і потреб електронних резидентів, компанія PRNEWS.IO стала офіційним сервіс-провайдером в каталозі програми.

Участь в програмі дозволяє нерезидентам Естонії отримати електронно-цифровий підпис, за допомогою якого можна віддалено зареєструвати компанію, отримати доступ до європейського банкінгу і платіжних сервісів, сплачувати податки.

В першу чергу, e-Residency розрахована на так званих “цифрових кочівників” – людей, професійна діяльність яких не залежить від місця розташування: інтернет-підприємців, розробників ПЗ, письменників.

До десяти перших країн, чиї громадяни приєдналися до програми e-Residency, сьогодні  входять Україна, Німеччина, Росія, Туреччина, Франція, Італія, Іспанія, Фінляндія, Індія та Велика Британія. Як свідчать дані на кінець минулого року, саме Україна є лідером за кількістю фірм, зареєстрованих через e-Residency: 3900 успішних аплікантів та 873 компанії, які отримали вихід на ринок ЄС і надійний юридичний захист.

Сервіс-провайдери, які представлені в каталозі e-Residency, допомагають власникам ID-карти із запуском компаній, бухгалтерськими послугами, платіжними засобами, релокацію, а також популяризацією бізнесу і маркетингом.

PRNEWS.IO – платформа для розповсюдження контенту в ЗМІ, заснована в Миколаєві, протягом останніх років вдало працює з клієнтами з Європи, США, Азії тощо.  Послугами компанії, яка об’єднує 23 тисячі редакцій новинних сайтів, сьогодні користуються 1,5 тисячі компаній з 55 країн. 

Тепер стартап з Миколаєва допомагатиме електронним резидентам Естонії формувати та посилювати впізнаваність власних брендів завдяки публікаціям в онлайн-медіа. 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu