Новини, Продуктивність, Студенту

Мозок – це м’яз: чотири правила для розвитку пам’яті та швидкості мислення

10 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Експерт з розвитку пам’яті Джим Квік вважає , що мозок потрібно тренувати так само, як і м’язи. Без регулярних занять людині не вдасться досягти високих результатів в запам’ятовуванні, логічному мисленні і швидкості реакцій. Квік розповів про чотири правила, яких потрібно дотримуватися, щоб зберігати мозок в тонусі. 

1. Запам’ятовуйте. Хоча б трохи

Щоб тренувати мозок так само, як і м’яз, потрібно регулярно навантажувати його невеликими вправами. Квік рекомендує щодня виділяти час (наприклад, півгодини), який ви зможете повністю присвятити собі. У цей період експерт радить запам’ятати один номер телефону свого приятеля або родича. Коли цифри стануть нестерпно нудними, замість них можна буде почати запам’ятовувати інші невеликі шматочки інформації.

2. Дотримуйтеся дієти для мозку

Існує список продуктів, чия користь для мозку незаперечна. Серед них: авокадо, чорниця, брокколі, листя зелені, волоські горіхи, кокосове масло, куркума, яйця, лосось, темний шоколад і вода.

Варто відзначити, що навіть запам’ятовування цього списку продуктів також є хорошою вправою для мозку. Для кращого засвоєння Квік рекомендує запам’ятовувати інформацію образами, використовуючи асоціації, які вам близькі.

3. Навчіться вирішувати проблеми уві сні

Ще один спосіб тренування мозку – дати йому роботу на час вашого сну. Так, так теж можна! Перед тим як відправитися до сну, подумайте про завдання, яке вам потрібно вирішити. Мова йде не про душевні переживання, а про цілком конкретні проблеми. Наприклад, вам потрібно придумати структуру наради або схему оптимізації витрат. Подумайте про це перед сном, а потім відразу після пробудження. Цілком можливо, що ваш мозок знайшов рішення задачі під час сну.

4. Уникайте негативних думок

Джим Квік рекомендує не забувати про медитацію та нихальні вправи. Експерт нагадав, що стрес негативно позначається на роботі мозку. Один з дієвих способів не занурюватися в депресивні думки – оточити себе позитивними однолітками. Люди навколо мають величезний вплив на наш настрій, тому не варто недооцінювати силу їхніх слів і дій.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu