Безпека, Новини

Reebok показала маски для спорту. Вони повністю покривають голову і містять мох для очищення повітря

26 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Спортивний бренд Reebok представив дизайн трьох масок для обличчя, які можна носити під час тренувань, в тому числі в воді. Через забруднення повітря і спалахи вірусів маски можуть стати необхідним аксесуаром для спорту. Розробки Reebok знаходяться на ранній стадії проєктування.

«На жаль, це новий стандарт, – сказав глава лабораторії інновацій Reebok в Європі Дон Альберт. – У багатьох частинах світу, особливо в Азії, люди часто носять маски для занять спортом на вулиці. Коронавірус тільки збільшує цю потребу».

Команда Альберта створила три прототипи масок, які не тільки захищають від небезпечних частинок в атмосфері, а й повідомляють власників про рівень кисню та інші життєво важливі показники, щоб зробити тренування ефективніше.

В Reebok розробку масок назвали «вправою, щоб уявити, як буде виглядати майбутнє фітнесу». «Що якби ми могли створити маску, яку люди не просто повинні носити, але насправді хочуть носити?» – додав Альберт.

Сенсорна маска

Reebok показала маски для спорту. Вони повністю покривають голову і містять мох для очищення повітря - news, bezpeka

Ця маска максимально схожа на ті, якими люди користуються зараз, в період пандемії. Однак вона не приховує обличчя: у неї є прозорий екран навколо рота. Дослідження Reebok показало, що люди сприймають спорт як соціальну активність, їм подобається виражати емоції та бачити обличчя оточуючих.

Компанія хоче оснастити маску датчиками для відстеження частоти серцевих скорочень і частоти дихання, які будуть зафіксовані в додатку.

Маска для пірнання

Reebok показала маски для спорту. Вони повністю покривають голову і містять мох для очищення повітря - news, bezpeka

Маска складається з прозорого екрана на все обличчя, капюшона і респіратора, які повністю покривають голову. Датчики розподілені по всій поверхні обличчя і голови. Через додаток можна регулювати умови всередині маски – від температури до рівня кисню.

Маска-очищувач

Reebok показала маски для спорту. Вони повністю покривають голову і містять мох для очищення повітря - news, bezpeka

В Reebok цю маску назвали найбільш амбітною. Вона складається з респіратора з органічною речовиною, наприклад водоростями або мохом, який очищає повітря, поглинаючи вуглекислий газ з атмосфери та виділяючи кисень.

Маска здатна відфільтрувати небезпечні частинки, включаючи віруси. «Ми вже бачили, як водорості використовують для очищення забрудненого повітря, тому вважаємо, що це може бути природна система очищення в масці», – сказав Альберт.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu