Бізнес, Гроші, Новини

Мільйонер влаштувався таємним покупцем, щоб не платити за їжу і квитки в кіно

10 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Американський мільйонер Тодд Болдуін розповів , як йому вдається економити до 80% своїх доходів. Він поділився своїм способом збереження грошей і розповів, як користується кредитними картами.

Основний дохід 27-річного мільйонера складається з платежів за здачу об’єктів нерухомості в оренду. Щорічна рента Болдуіна і його дружини становить $460 тис. З яких мінімум $150 тис. Їм вдається відкладати. В цілому щорічний дохід мільйонера становить $615 тис: $155 тис. він заробляє, працюючи страховим агентом і таємним покупцем.

Мільйонер влаштувався таємним покупцем, щоб не платити за їжу і квитки в кіно - news, groshi, businessМільйонер влаштувався таємним покупцем, щоб не платити за їжу і квитки в кіно - news, groshi, business

Тодд Болдуін заробив свій перший $1 млн в 25 років. Однак він ніколи не витрачав свої гроші на розваги: ​​«Ми з дружиною суперекономні», – розповів він. Мільйонер носить обручку за $12 і ділить з дружиною одну машину – Ford Focus 2009 року випуску. Економити до 80% свого бюджету Болдуїну вдається завдяки відмові від двох речей.

По-перше, він ніколи не ходить в ресторани і кінотеатри. Працюючи таємним покупцем, чоловік має можливість безкоштовно їсти в різних закладах, відвідувати кінотеатри та інші центри розваг, наприклад, готелі і казино. Завдяки цій роботі мільйонер і його дружина витрачають усього $25 в місяць на їжу.

Також мільйонер контролює свої кредитки. Він заздалегідь розраховує, чи зуміє покрити заборгованості по картах так, щоб не переплачувати додаткові відсотки. Всього Тодд Болдуін користується тринадцятьма кредитними картами.

Тодд Болдуін і його дружина економлять буквально на всьому, що багатьом здається необхідним. Коли вони хотіли купити позашляховик за $60 тис., то вирішили вкласти ці гроші в покупку нового об’єкта для здачі його в оренду. Зараз він приносить парі по $4 тис. на місяць. Коли Тодд Болдуін подарував дружині сумку за $500, вона перепродала її, купила гаманець за $60, а залишок інвестувала в їхню справу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu