Не забудьте поширити ❤️

Гендиректор Y Combinator Майкл Сейбел заявив, що компанія переносить свій 30-й Demo Day, запланований на 23 березня, в онлайн через побоювання, пов’язані з коронавірусом, пише CNBC.

Стартап-акселератор не прийматиме фаундерів, інвесторів і представників ЗМІ оффлайн на Demo Day через зростаючі побоювання в зв’язку з поширенням коронавіруса.

Стартап-акселератор Y Combinator переносить свій Demo Day в онлайн через коронавірус - startups, produktyvnist, news, businessСтартап-акселератор Y Combinator переносить свій Demo Day в онлайн через коронавірус - startups, produktyvnist, news, business

«23 березня Y Combinator проведе наш 30-й Demo Day онлайн . З огляду на зростаючу стурбованість з приводу COVID-19, ми вважаємо, що це правильне рішення для безпеки всіх учасників, включаючи нашу команду, засновників, інвесторів і представників ЗМІ », – заявив Сейбел.

У форматі онлайн 23 березня на сайті Demo Day випустять всі презентації учасників. Крім того, всі зареєстровані на захід зможуть отримати повну письмову інформацію про компанії та обмінюватися нею, щоб пізніше організувати зустрічі один з одним. Сейбел запевнив, що Y Combinator постарається «зробити все можливе, щоб створити дивовижний досвід для інвесторів, засновників та всіх вас».

Раніше найбільші американські IT-корпорації, включаючи Facebook, Amazon, Twitter, Google і Microsoft, перевели своїх співробітників на віддалену роботу, щоб не піддавати їх ризику зараження інфекцією. Вони запевняють, що такі заходи не вплинули на їх продуктивність.

Зараз в США 245 хворих, 13 американців загинули. У Каліфорнії, де зосереджені технологічні компанії, зареєстрували 66 заражених.

В цілому в світі з початку епідемії коронавірусу заразилися понад 100 тис. людей, понад 3,4 тис. померли. Найбільші осередки інфекції – Китай, Південна Корея, Іран і Італія. Інфіковані є вже в 88 країнах світу, включаючи Україну.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu