Книги, Новини, Поради, Студенту

Уоррен Баффетт розповів, скільки книг потрібно читати, щоб стати успішним

10 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Уоррен Баффетт, мабуть, один з найвідоміших мільярдерів і інвесторів нашого часу. Крім бізнесу він встигає займатися благодійністю і розвитком соціально значущих проектів. Але як йому вдається залишатися у формі і тримати свій розум в тонусі?

Підприємець поділився одним зі своїх головних секретів: «Кожен день лягайте засипати, будучи трохи розумніші, ніж вчора». Ця формула Баффетта дуже проста у виконанні – нею може користуватися кожен.

В колі близьких мільярдер відомий своєю любов’ю до читання. Він намагається проводити вільний час з книгами і дізнаватися щось нове кожен день. На думку підприємця, інтелект і знання в різних областях будуть цінуватися завжди – саме це дасть вам перевагу в будь-якій ситуації.

Кожен день Баффетт присвячує 80% свого вільного часу книгам. На думку інвестора, щоб досягти успіху, необхідно читати … близько 500 сторінок в день! І головне – цей процес можна поєднувати з обмірковуванням важливих питань.

Так вчиняє і сам Баффетт. «Я читаю і думаю. Це допомагає мені приймати менш імпульсивні рішення, ніж більшості людей в бізнесі». І мільярдер не самотній у своїй любові до читання.

Білл Гейтс щороку читає мінімум 50 книг, про які розповідає у своєму блозі. Марк Кьюбан присвячує читанню приблизно дві години на день. Ілон Маск? Відповідаючи на питання про те, як він почав розбиратися в ракетобудуванні, засновник SpaceX і Tesla відповів: «Я читаю книги» .

Уоррен Баффетт при цьому не обмежується читанням одних лише книг. Він щодня читає приблизно шість газет, серед яких The Wall Street Journal, Financial Times, The New York Times та інші.

Не важливо, чи є у вас час і можливість читати по 500 сторінок в день. Головна думка формули Баффетта полягає в тому, щоб домогтися в читанні якомога більшого результату. Почніть з малого, наприклад, з 50 сторінок. Надалі намагайтеся збільшувати їх кількість. Повірте, нові знання не бувають зайвими.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu