Бізнес, Новини, Продуктивність

Дистанційна робота через коронавірус не вплинула на продуктивність співробітників Google, Amazon і Microsoft

06 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Більше 80% співробітників великих компаній, таких як Microsoft, LinkedIn і Expedia, працюють з дому через епідемію коронавірусу. За їх словами, на продуктивності такий режим не відбивається. Amazon і Facebook підтвердили випадки зараження серед співробітників.

Додаток для анонімних відгуків про роботодавців і колег Blind опитав більше 2 тис. співробітників великих технологічних компаній у зв’язку зі спалахом коронавируса, повідомляє Business Insider. У Microsoft, Expedia і LinkedIn віддалено працюють понад 80% респондентів, в Amazon – майже 76%, в Uber – 58%, в Facebook – 55%, в Google – 34%.

Дистанційна робота через коронавірус не вплинула на продуктивність співробітників Google, Amazon і Microsoft - produktyvnist, news, businessДистанційна робота через коронавірус не вплинула на продуктивність співробітників Google, Amazon і Microsoft - produktyvnist, news, business

Amazon і Facebook підтвердили випадки захворювання на коронавірус серед співробітників в офісі в Сіетлі. Компанія закрила офіс і попросила всіх працювати з дому. У Microsoft немає заражених, проте гігант наказав співробітникам в Сіетлі і Сан-Франциско працювати віддалено. Округ штату Каліфорнії Кінгс підтвердив 31 випадок зараження вірусом і 9 смертей.

В іншому опитуванні взяли участь 6 тис. співробітників різних компаній (не тільки в сфері IT). Близько 70% респондентів сказали, що коронавірус змусив їх сумніватися, чи варто йти на роботу або краще залишитися вдома. 60% заявили, що вірус не вплинув на їх продуктивність.

Співробітники Microsoft будуть працювати віддалено до 25 березня. Станом на 5 березня Департамент охорони здоров’я Сан-Франциско повідомив про двох підтверджених випадків коронавірусу.

Третє опитування, про яке пише Business Insider, проводилось серед більш ніж 7 тис. респондентів. 11% людей розповіли, що стали свідками дискримінації співробітників азіатських компаній на тлі коронавірусу. Центри з контролю і профілактики захворювань США стурбовані такими даними.

Раніше Sequoia Capital назвав коронавірус «чорним лебедем 2020 року». Фонд дав поради, як уберегти бізнес.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu