Життя, Новини, Поради, Продуктивність

Як пережити джетлаг, недосип і зміну графіка

12 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Якщо вже з ранку ви відчуваєте себе розбитими, у цього може бути безліч причин, але головна з них – недосип. Ви можете пізно лягти, поміняти графік, зробити переліт в інший часовий пояс. Не так важливо через що саме вам довелося порушити режим. Головне – зуміти його налагодити і не втратити в продуктивності.

Експерт зі сну Метью Уокер дав кілька порад про те, як відчувати себе добре, якщо ви не виспалися. Йдеться про кілька відсутніх годин сну. У разі, якщо ви провели цілу безсонну ніч, краще не шукати лайфхаки, а відправитися в ліжко і відновити сили за добу.

Однак якщо ви потрапили в джетлаг, поміняли робочий розклад і почали вставати на годину-дві раніше або просто пізно заснули і проспали п’ять годин замість звичних семи – ці поради для вас.

1. Відрегулюйте денний раціон

У разі недосипу лікарі радять зосередитися на їжі з високим вмістом білка. Вона допомагає краще протриматися протягом дня і не валиться з ніг при першому зручному випадку. І навпаки – якщо вам потрібно лягти раніше, фахівці рекомендують перекусити вуглеводами: злаками, фруктами, пастою.

2. Дотримуйтеся звичного розпорядку

Не сходьте з второваної доріжки свого розкладу: якщо зазвичай ви лягаєте в 22:00 – дотримуйтесь цього правила. У разі, якщо у вас недосип, постарайтеся перетерпіти і відправитися до сну в звичний час. Якщо ви перебуваєте в іншому часовому поясі, лягайте спати о своїй звичайний годині за місцевим часом (навіть якщо не відчуваєте в цьому потреби).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu