Бізнес, Кар'єра, Новини, Поради

Уоррен Баффетт розповів, чим успішні люди відрізняються від трудоголіків

18 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Цього року мільярдерові Уоррену Баффетту виповниться 90 років. За свою довге, насичене та успішне життя підприємець встиг дати безліч порад – як публічно, так і в листах. В архіві з його висловлюваннями колумніст Inc.com Білл Мерфі знайшов багато відповідей. Зокрема, інвестор поділився своєю думкою про те, чим по-справжньому успішні люди відрізняються від звичайних трудоголіків.

Кого можна назвати ефективним менеджером? Людину, який змогла докласти мінімум зусиль, але досягла максимального результату. Цю просту істину, проте, розуміють далеко не всі.

Уоррен Баффетт розповів, чим успішні люди відрізняються від трудоголіків - porady, news, career, businessУоррен Баффетт розповів, чим успішні люди відрізняються від трудоголіків - porady, news, career, business

Занадто складні схеми і стратегії тільки гальмують процес. Трудоголікам часто властиво ускладнювати прості справи, вводити себе в даремний режим багатозадачності. Замість цього потрібно шукати найпростіший варіант і слідувати йому.

Всі зайві кроки тільки забирають у вас ресурси. Навіть якщо вам дуже хочеться провернути складну схему, подумайте – чи можете ви домогтися тих же результатів, пішовши простішим шляхом?

«Бізнес – це не Олімпійські ігри. Ви не отримаєте додаткових очок за складність завдання. Тому ви можете просто переступити перешкоду, а не намагатися виконати стрибок підвищеної складності », – сказав мільярдер в одному зі своїх інтерв’ю.

Також інвестор зазначив, що для успіху необхідно працювати в тій галузі, в якій ви відчуваєте попутний вітер: «Дійсно має сенс працювати в галузі, в якій зовнішні сили (ринок, тенденції) схожі на вітер в спину, а не на шторм в обличчя» .

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu