Безпека, Новини, Технології

Названо найбільш надійний і безпечний браузер

20 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Фахівці з дублінського Трініті-коледжу провели дослідження і з’ясували, який браузер можна вважати найнадійнішим з точки зору безпеки для користувача даних. 

Головним критерієм оцінки для дослідників служив рівень безпеки даних, за якими теоретично було б можливо відстежити місце знаходження користувача, а також його приватну інформацію.

В кінці рейтингу опинився браузер Edge від Microsoft – він отримав останнє місце за параметрами конфіденційності. Відразу за ним слідує російський «Яндекс.Браузер», який також виявився небезпечним, на думку експертів.

У середню категорію потрапили відразу кілька сервісів:  Google Chrome, Mozilla Firefox і Apple Safari. Справа в тому, що за замовчуванням всі вони передають інформацію про відвідані сайти в режимі реального часу, але цю функцію можна відключити вручну.

Найбезпечнішим, на думку дослідників, виявився браузер Brave. У доповіді говориться, що навіть  стандартні настройки Brave забезпечують максимальну конфіденційність користувачів. Творцем браузера є автор JavaScript Брендан Ейх.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu