Новини

GIS-Hub COVID-19 – ресурс про COVID-19 від компанії ECOMM Co

24 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Щоб завжди мати актуальну інформація про Коронавірус COVID-19 в Україні, спеціалістами компанії ECOMM Co створено GIS-Hub COVID-19.

GIS-Hub COVID-19  – унікальний ресурс на якому зібрана вся актуальна інформація стосовно вірусу та його розповсюдження по всьому світу.

Зібрані поради, як захистити себе та своїх близьких в умовах карантину. Найбільш поширені симптоми теж є на інформаційному ресурсі.

На онлайн картах ви можете знайти інформацію та відстежити шлях та швидкість розповсюдження COVID-19 в кожній окремій країні та Україні. Зокрема побачити поширення вірусу в Києві та Київській області.

Отже,спеціалісти компанії зібрали всі важливі данні та ділимося ними з нами, щоб ми всі залишалися в безпеці та були здоровими.

Детальніше за посиланням: https://ukraine-covid-19-geohub-esri-ukraine.hub.arcgis.com/

Нагадуємо про важливість дотримання всіх рекомендацій лікарів.

— часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
— під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
— якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
— не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu