Бізнес, Новини, Студенту

Онлайн-курси, які стали доступними через карантин

24 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Кожен проводить вимушену ізоляцію по-своєму: одні продовжують працювати віддалено, інші зайнялися хатніми справами, а хтось відпочиває і накопичує ресурси перед майбутніми викликами. А заощадити зараз можна не тільки сили, але й гроші. У Happy Monday розповіли про курси, які раніше були платними, але через карантин стали доступними для всіх. 

Марафони, курси, бази знань

«Папа бренду» від Андрія Федоріва

Засновник найбільшого брендингового агентства Fedoriv Agency Андрій Федорів виклав на YouTube свій онлайн-курс «Папа бренда». Це курс для тих, хто створює свій бізнес з нуля або намагається повернути до життя бренд, який погано працює. Федорів дає покрокову інструкцію: де взяти ідею, як перейти від хаосу до системи та уникнути грубих помилок. Один епізод — одна проблема. Тільки особистий досвід. Починаючи з 16 березня, серії викладаються на YouTube по одній на день.

Онлайн-курси, які стали доступними через карантин - studentu, news, businessОнлайн-курси, які стали доступними через карантин - studentu, news, business

Для кого: для маркетологів, власників бізнесу та тих, хто тільки мріє його розпочати.
Стара ціна: 200$, тепер безкоштовно.

«Просування та заробіток на YouTube» від Андрія Шатирка

Засновник агентства SHATYRKO AGENCY виклав у вільний доступ свій курс «Просування і заробіток на YouTube», а також доступ до бази знань SHATYRKO ACADEMY. 34 уроки присвячені темам, що стосуються YouTube-просування: від визначення цілей і перших кроків до перших двох мільйонів підписників.

Для кого: для усіх, хто хоче розвивати канал на YouTube.
Стара ціна: 980$, тепер безкоштовно.

«Все-все про вебінари» від Ореста Зуба

Онлайн-підприємець Орест Зуб відкриває доступ до усіх корисних матеріалів про вебінари з бази знань ОМБІЗ Картелю. Такий вибір обумовлено тим, що все більше справ переходитимуть в онлайн, а саме вебінари є найефективнішим інструментом для таких активностей.

Для кого: для тих, хто планує проводити вебінари.
Термін безкоштовного доступу: до завершення карантину.

Курси для студентів від Coursera

Щоб мінімізувати вплив пандемії на навчальний процес, платформа онлайн-курсів Coursera надала безкоштовний доступ до своїх матеріалів студентам, чиї університети опинилися на карантині. Щоб отримати доступ, виш повинен зареєструватися на платформі. Після цього студенти зможуть прослухати більш ніж 3800 курсів і 400 спеціалізацій від кращих університетів і галузевих партнерів Coursera. Поки доступ відкритий з 12 березня по 31 липня 2020 року, після чого він щомісяця буде продовжуватися, якщо ситуація не покращиться.

Для кого: для студентів вишів.
Термін безкоштовного доступу: до 31 липня 2020 року.

Курси з програмування для студентів та школярів на ITVDN

Навчальна платформа ITVDN надала студентам та школярам можливість вивчати програмування безкоштовно. На ITVDN понад 180 відео курсів з усіх мов програмування та найбільш популярних інформаційних технологій, а також комплексні програми навчання за 12 спеціальностями з нуля до рівня спеціаліста. Безкоштовно можна обрати 1 курс.

Для кого: для школярів та студентів.
Стара ціна: $49,9 за три місяці доступу.
Термін безкоштовного доступу: до 30 квітня 2020 року.

Курс з фрілансу для дизайнерів

Курс від кураторів школи дизайну Projector Максима Ширка та Дениса Потапова, в якому 16 великих уроків про позиціонування, фінанси та продаж. Курс допоможе дизайнерам обрати свою нішу, розробити ідеальний власний сайт, навчитися продавати та не продешевити з бюджетом, обрати фріланс-майданчики та бути сам собі менеджером.

Для кого: для дизайнерів, які тільки розпочинають фріланс-кар’єру, або мають досвід, але застрягли на одному місці.

Відеозапис кар’єрної конференції ProForum 2018: Кар’єрні траєкторії

Не курс, але 10 виступів, що надихають виступів спікерів конференції, яка допоможе обрати сферу діяльності, напрям і формат роботи. ProForum 2018 зібрав представників різних напрямків, експертів і практиків з шести різних кар’єрних траєкторій: корпоративна кар’єра, фріланс, стартапи, креативні індустрії, NGO, державний сектор. Говорили про особливості кар’єри у кожному векторі, про вимоги поза напрямами, про навички майбутнього і сьогодення.

Для кого: для всіх, хто шукає себе у професії та цікавиться професійним розвитком.
Стара ціна: 500 грн, тепер безкоштовно.

Happy Week від Алли Клименко 

П’ятиденний марафон, створений спеціально у зв’язку з карантином, щоб надихнути кожного на зміни в житті. З 16 по 20 березня «коуч зі щастя» Алла Клименко та запрошені експерти проводили прямі ефіри, записи яких доступні на YouTube. Серед експертів — доктор Комаровський, Андрій Федорів, Ярослава Гресь, Наталя Самойленко, Лєра Бородіна та інші.

Для кого: для всіх, хто не хоче впадати у відчай і морально готується до змін.

А також: карантинні знижки, які ми щиро радимо

Річний доступ до відеобібліотеки Projector за пів ціни 

Школа дизайну Projector на час карантину відкриває доступ до 170+ лекцій зі знижкою 50%. Усі лекції зібрані у п’ять тематичних відеотек: графічний дизайн, веб-дизайн та інтерфейси, менеджмент і маркетинг, розробка, game production. Також підписники отримують доступ до закритого контенту школи.

Для кого: для усіх представників креативних індустрій.
Стара ціна: 950 грн, тепер 475 грн (до 03.04).

Знижки на усі онлайн-курси від бізнес-школи PROFI Space

Керівниця онлайн-платформи PROFI Space Уляна Кулікова оголосила про знижки на абсолютно усі лекції та курси від їхньої школи. Їх можна буде пройти за мінімальною вартістю, яка дозволить покрити витрати проєкту. Актуальні курси, до яких можна долучитися: «Переговори нового часу» (старт 23.03), «Інстаграм для просування» (старт 6.04), «Антикризовий маркетинг» (старт 7.04). Також команда готує низку безкоштовних вебінарів. Найближчі: 27 березня — «Як працювати з віддаленою командою» та 29 березня — «Робота з критикою».

Для кого: для усіх, хто в цей непростий час хоче поглиблювати знання та вчитися новому.
Ціна: 0-1000 грн

Знижки на онлайн-лекції з маркетингу, дизайну та креативу від CASES

На період карантину креативна платформа CASES ввела знижки 50% на будь-який контент в медіатеці. Там є як окремі лекції, так і записи конференцій. Зокрема, інсайди та практики від експертів 1+1 media, BBDO, DeviantArt, GlobalLogic, Gres Todorchuk PR, MacPaw, POPEL Agency, Prom, SoftServe, Takflix, Vintage, WIX. Також в медіатеці є і безкоштовний корисний контент.

Для кого: для усіх представників креативних індустрій.
Ціна зі знижкою: 0-140 грн

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu