Новини

Як магазинам, ресторанам і фітнес-клубам залишатися на плаву під час пандемії. 8 способів

27 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Через пандемію коронавірусу деяким компаніям вже заборонили працювати, інші відкриті, але терплять збитки кожен день. Бізнес стоїть перед завданням залишитися на плаву і шукає нові – і часто творчі – способи продовжувати заробляти гроші. Business Insider склав список з 8 таких рішень.

Ресторани почали пропонувати їжу на винос і доставку.

Навіть ті заклади, які раніше не доставляли їжу в офіси та додому, через кризу починають це робити. Це хороший спосіб підтримати ресторани для клієнтів, які дотримуються режиму самоізоляції чи уникають громадських місць.

Сайти бронювання тепер приймають замовлення на доставку.

Американські сервіси для бронювання столика в ресторані Tock і Resy написали та впровадили новий код, повністю змінив функції їх сайтів для допомоги громадському харчуванню під час пандемії. Тепер на цих платформах можна замовити доставку їжі.

Ресторани продають набори для приготування найпопулярніших страв.

Це теж є на Tock. Ресторани продають набори з продуктами, щоб покупці могли приготувати у себе вдома улюблені страви. У таких наборах зібрано все – від м’яса до соусів.

Мережі ресторанів запустили безконтактну доставку.

KFC і Pizza Hut в лютому запустили безконтактну доставку в Китаї. Коли кур’єр приїжджає на місце, він кладе упаковку з продуктами та відходить мінімум на три метри, оскільки вірус передається на відстані до двох метрів.

Зараз така доставка поширилася по всьому світу. Деякі ресторани, відзначає Business Insider, запустили безкоштовну доставку. Оскільки є компанії, які змушені закривати заклади, доставка стала ще більш важливою опцією для їхнього бізнесу.

Малий бізнес просить клієнтів купити подарункові карти

Подарункові карти дозволяють компаніям компенсувати нинішні збитки. Однак це короткострокове рішення, яке мало допоможе у зменшенні втрат бізнесу в довгостроковій перспективі, вважають експерти.

Фітнес-клуби почали працювати онлайн

Через заборону на масові заходи американська мережа фітнес-студій Peloton пропонує щомісячні знижки на свій додаток, який орієнтований на домашні тренування. Мережа студій для медитації Mindfl створила Mindfl TV і почала проводити заняття віртуально.

Звільнені співробітники ресторанів переходять на роботу в онлайн-сервіси

Джефф Безос запросив на роботу в Amazon всіх, кого звільнили з ресторанів і барів. Поки заклади громадського харчування закривають свої двері, маркетплейси та сервіси насилу справляються з потоком замовлень.

Магазини одягу збільшують продажі онлайн і відмовляються від оплати доставки.

Пандемія коронавірусу та «карантин» змушують ритейлерів закривати магазини, але компанії все одно намагаються залучити клієнтів. За даними видання, продажі виросли по всьому онлайн-ринку.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu