Новини

Як влаштувати спільний онлайн-перегляд фільмів на Netflix

28 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Коронавірус позбавив нас особистих зустрічей з друзями, але технології пропонують безліч виходів з цієї ситуації. Наприклад, у вихідні можна влаштувати спільний онлайн перегляд фільмів на Netflix – для цього знадобиться лише встановити розширення для браузера Chrome під назвою Netflix Party.

Ось як це працює: всім учасникам зустрічі потрібно зайти у свої облікові записи на Netflix і вибрати потрібний фільм, після чого Netflix Party синхронізує його відтворення – ви та ваші друзі будете бачити всі сцени в один і той же час.

У Netflix Party також є чат, який відображається збоку від основного екрана (як і чат на прямих трансляціях в YouTube), тому ви зможете листуватися в режимі реального часу.

Що потрібно зробити, щоб запустити перегляд

Завантажити розширення Netflix Party.

  1. Відкрити Netflix і включити фільм.
  2. При цьому значок розширення Netflix Party, розташований поруч з адресним рядком, повинен змінити колір з сірого на червоний. Натисніть на нього.
  3. З’явиться спливаюче вікно з пропозицію Create a Netflix Party («Створити Netflix-вечірку»). Ви можете або самостійно контролювати відтворення фільму, або дозволити це робити всієї компанії. Натисніть Start the party («Почати вечірку»).
  4. З’явиться ще одне спливаюче вікно з посиланням. Натисніть Copy URL («Скопіювати URL») і поділіться ним з друзями. При необхідності це посилання можна буде отримати ще раз, клацнувши по значку розширення Netflix Party.
  5. Netflix Party автоматично присвоїть вам зображення. Якщо на нього натиснути, то можна вибрати інший варіант. Поміняти можна і нікнейм.

Що потрібно зробити, щоб приєднатися до перегляду

  1. Перейдіть по посиланню, яке ви отримали від друга.
  2. Натисніть на значок Netflix Party.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu