Бізнес, Гроші, Стартапи

Google виділить $800 млн на допомогу малому бізнесу і тим, хто бореться з пандемією

30 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Google роздасть постраждалим від пандемії компаніям і організаціям гранти на загальну суму $800 млн, написав CEO компанії Сундар Пічаї у своєму Twitter. Гроші будуть розділені між малим бізнесом, дослідниками та ресурсами, які пишуть про те, як запобігти поширенню коронавірусу. 

Компанії по всьому світу змушені закриватися на карантин, і Google вже зазначив скорочення витрат на рекламу.  За словами Пічаї, їх головна мета – «допомогти компаніям не втратити зв’язок зі своїми клієнтами». Щоб допомогти підприємцям, компанія виділить $340 млн у вигляді грантів на рекламу.

Google виділить $800 млн на допомогу малому бізнесу і тим, хто бореться з пандемією - startups, groshi, businessGoogle виділить $800 млн на допомогу малому бізнесу і тим, хто бореться з пандемією - startups, groshi, business

Щоб отримати гроші, не потрібно реєструватися або подавати заявку. Якщо ваш аккаунт в Google Ads активний з початку 2019 року, вам прийде повідомлення про зараховану на рахунок сумі. Гроші можна буде витратити протягом 2020 року в будь-якій країні та на будь-якій рекламній платформі Google.

Google виділить $20 млн на гранти місцевим фінансовим установам і НПО, щоб вони розміщували оголошення тих, хто готовий допомогти малому і середньому бізнесу фінансово або іншим способом.

Компанія роздасть $200 млн НУО та фінансовим установам по всьому світу, щоб забезпечити малому бізнесу доступ до капіталу. Це доповнення до грантів в розмірі $15 млн доларів, які Google вже віддав, щоб позбавити малий і середній бізнес від перебоїв у фінансуванні.

Ще $250 млн Google пожертвує ВООЗ і іншим організаціям по всьому світу, які пишуть про те, як уповільнити поширення коронавірусу. Раніше Google обіцяв виділити $25 млн, але збільшив цю суму в 10 разів.

Через Google Cloud $20 млн зможуть отримати дослідники та інститути, які шукають способи боротьби з коронавірусом і розробляють вакцину. Заявку на отримання гранту можна подати тут. 

Google стане спонсором свого постачальника і партнера Magid Glove & Safety, щоб в найближчі тижні виробити 2-3 млн масок та інших засобів індивідуального захисту.

Сума на благодійність, яку  Google виплачує своїм співробітникам, збільшиться  з $7,500 до $10,000. Тепер вони зможуть пожертвувати місцевим організаціям, які потребують допомоги, більше $20 тис. 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu