Новини, Технології

Здійснилося! Тепер в Telegram можна створювати папки з каналами і чатами

30 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Як додати папки в Telegram і подивитися статистику каналу: вийшло оновлення. Telegram додав можливість створення папок зі списками чатів, щоб користувачі не пропустили важливі події та могли відокремити роботу від особистого життя. 

Створення папок

За допомогою папок користувач може розділити робочі та сімейні чати або виключити всі чати певного типу, наприклад «Канали» або «Непрочитані».

Функція активується, коли список діалогів стає занадто довгим, або її можна включити за посиланням.

Закріплені чати в папках

В одній папці можна закріпити необмежену кількість чатів.

Здійснилося! Тепер в Telegram можна створювати папки з каналами і чатами - tech, news

Архівні чати

Щоб приховати діалог, його можна відправити в «Архів». Коли в архівний чат прийде повідомлення, він знову стане помітний. Чати, у яких вимкнені повідомлення, будуть залишатися в архіві під час появи нових повідомлень.Користувач може приховати архів, свайпнувши по ньому справа наліво. На Android змахування не працюватиме для архівування, замість цього необхідно натискати протягом декількох секунд на чат, а потім у меню вибрати архів, закріплення та інші дії.

Синхронізація на робочому столі

Папки чатів синхронізуватимуться на всіх пристроях з Telegram. У додатку для комп’ютера розробники додали бічну панель та деякі піктограми, щоб зробити папки більш впізнаваними.

Статистика каналу

Telegram додав статистику для каналів з понад 1 000 підписниками, наприклад, так власники каналів зможуть подивитися інформацію про зростання кількості підписників каналу або ефективність публікацій.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu