Новини

UNIT.City запустив серію безкоштовних освітніх проєктів

30 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Нові освітні проєкти запустили заради того, щоб об’єднати людей, що залишаються вдома під час карантину через спалах вірусу COVID-19.

Проєкти UNIT.City

Всього запустили чотири освітні проєкти: #VirtualOpenDays, ANTI VIRAL, UNIT.Knowledge Base та подкаст Mayak Innovatsiy з Домініком Піоте.

Усі сервіси безкоштовні та мають повний доступ до всіх ресурсів.

#VirtualOpenDays

Серія публікацій стала віртуальним аналогом звичних днів відкритих дверей. Під час цифрової подорожі підписники ознайомляться з:

  • Історією місця, де зараз знаходиться UNIT.City. Раніше на місці освітнього центру знаходився мотоциклетний завод, де комплектувались мотоцикли BMW.
  • Людьми, які вдихнули життя в проєкт та продовжують розвивати його.
  • Інноваційним кафе, де всі страви готуються завдяки зеленій енергетиці.
  • UNIT.Factory та дізнаються про програму ucode. Сьогодні це єдиний в Україні заклад, що використовує інноваційний метод навчання Peer-to-Peer.
  • Корпусами, де працюють 4 лабораторії, 3 акселератори, 8 акселераційних програм, 110 компаній-резидентів та 2 стартапи, оцінка котрих складає понад $1 млрд.

ANTI VIRAL

Платформа відкрита для всіх освітніх вебінарів: кожен спікер може запропонувати свою тему до розкриття. До проєкту залучені провідні мислителі та діячі сучасності, представники академічних кіл, управлінці та люди мистецтва.

UNIT.City запустив серію безкоштовних освітніх проєктів - news

Вебінари заплановані кожного буднього дня до кінця квітня. В них буде розкрито безліч важливих та цікавих тем з наступними спікерами:

  • Антоном Мартиновим — видавцем, бізнесменом, екс-співвласником «Нашого формату», засновником проєкту «Лабораторія» з темою «Використай карантин на повну».
  • Кирилом Бондарем — партнером та фінансовим директором UDP Renewables, фінансовим директором UNIT.City. Тема: «Історія фінансових криз. Уроки і можливості».
  • Романом Ремеєвим — старшим сомельє Good Wine. Тема: «Як отримувати задоволення від вина».
  • Ольгою Роєнко та її командою Royenko Agency. Тема: «Нахіба бізнесу креатив?».

UNIT.Knowledge Base

Запис більше, ніж 200 подій в UNIT.City, тепер буде у відкритому доступі.

База знань включає матеріали на теми логістики і SaaS, продажів, маркетингу, запуску стартапів, розробки для VR та АІ. Також тут записи подій для прогресивних WoManagers і креативних індустрій.

Наша команда експериментувала та об’єднувала різні теми і напрямки, залучаючи топових спікерів. В UNIT.Knowledge Base ми будемо ділитися досвідом цих подій. Поступово база буде розширюватись, накопичуючи нові знання

Олена Міджак, Продюсерка подій UNIT.City

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu