Інвестиції, Новини

Українська Preply отримала фінансування у розмірі понад $10 млн

30 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Українська платформа пошуку репетиторів Preply отримала фінансування у розмірі понад $10 млн. Інвестиції надала британська компанія Hoxton Ventures.

Фінансування Preply

Сервіс для вивчення іноземних мов з репетиторами Preply отримав рекордний розмір фінансування у розмірі понад $10 мільйонів. Компанія з Лондону Hoxton Ventures надала свої інвестиції на розвиток платформи.

Також відомо, що участь у раунді інвестицій брали компанії Point Nine Capital, The Family та такі інвестори як: колишній CEO Unity Techonologies Девід Хелгасон, колишній CЕО Booking Артур Костен та засновник Couchsurfing Деніел Хоффен.

Раніше компанія залучила інвестиції у розмірі $4 мільйонів. Наразі загальне фінансування компанії складає понад $16 мільйонів.

Стартап Preply отримав фінансування у січні, тобто ще до спалаху пандемії вірусу COVID-19. Через стан карантину загальний попит на сервіс платформи зріс. Наприклад, в період з середини лютого до середини березня кількість занять, що придбали, зросла вдвічі, а в Італії — майже втричі. Також відомо, що трафік у всьому світі збільшився на 50%, а кількість репетиторів — на 80%.

Як повідомляє Кирил Біга, засновник стартапу Preply, компанія буде робити свій сервіс доступним і для інших країн.

Європейський ринок мультикультурний і дуже розвинутий. Багато людей вільно говорять або вивчають дві-три іноземні мови. Досвід роботи в Європі ми переносимо в США. Американцям ми надамо різноманітні можливості навчання завдяки нашому переліку кваліфікованих викладачів з Європи, Латинської Америки та Азії

Кирил Бігай , Засновник Preply

Окрім того відомо, що також будуть зміни у напрямку платформи — сервіс привертає вчителів з хімії, математики та креативного письма. Викладачі отримають нові інструменти для оцінювання домашніх завдань, відстеження прогресу та ефективної допомоги студентам.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu