HR, Кар'єра, Новини

Дослідження: 4 фактори, які впливають на щастя співробітників

31 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Останнім часом все більше співробітників відчувають розрив між собою і начальством. Працівники вважають, що вони мало або зовсім не говорять про перспективи компанії, і не впевнені, що у керівників є чітке бачення майбутнього. Ця тенденція впливає на рівень щастя співробітників. Експерти пояснюють, як це можна виправити.

Розробник корпоративного ПО Unit4 опитав 1,8 тис. менеджерів і співробітників і з’ясував, що саме стає причиною роз’єднаності між начальством і підлеглими. Inc.com призводить результати дослідження і називає 4 фактори, на які керівникам слід звернути увагу, щоб налагодити спілкування в компанії.

Доступність

Згідно з опитуванням Unit4, тільки 42% співробітників спілкувалися з генеральним директором віч-на-віч. Це відсутність доступності збільшує розрив між C-suite та іншою частиною компанії. Навіть якщо бізнес досить великий і зустрічі з кожним співробітником неможливі, збори з підбиттям підсумків кварталу можуть створити регулярну комунікацію і сприяти встановленню більш значущих зв’язків.

Зацікавленість

Понад 62% співробітників ніколи не отримували навіть електронного листа від CEO. Працівники часто інтерпретують таку поведінку як байдужість і відсутність інтересу до своїх повсякденних завдань з боку начальства. Як зазначає видання, навіть найпростіші форми спілкування можуть впливати на залучення співробітників.

Розширення прав та можливостей

Лише 44% співробітників вважають, що їхні погляди поважають в компанії. 60% опитаних впевнені, що не мають права голосу в розмові про майбутнє бізнесу. Впроваджуючи більш демократичний підхід до зворотного зв’язку, лідери можуть зруйнувати ці установки та створити діалог, в якому співробітники висловлюють свою думку.

Довіра

Чіткий поділ ролей в компанії має такий побічний ефект, як зниження прозорості та довіри. Коли співробітники не мають уявлення, що стоїть за «великими рішеннями» керівників, вони намагаються самостійно заповнити прогалини. Це може швидко привести до поширення дезінформації та чуток, а також негативно відбитися на думці працівників про керівництво. Як з’ясував Unit4, 32% респондентів вважають, що у їх керівників немає чіткого бачення перспектив.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu