Не забудьте поширити ❤️

У зв’язку з епідемією коронавірусу компанія Bolt подбала про додаткові запобіжні заходи для своїх клієнтів. Так, у додатку з’явилась нова категорія автомобілів під назвою Isolated. Авто, що входять до цієї категорії, споряджено перегородками між водієм і пасажиром. На сьогодні в наявності вже кілька сотень переобладнаних машин Bolt у Києві та Львові. Їхня кількість постійно збільшується, – повідомляє пресслужба компанії.

«Перегородки прозорі та досить легкі. Вони надійно закріплені й відокремлюють місце водія від простору для пасажира. Такі перегородки перешкоджають поширенню інфекції по всьому салону авто, а завдяки прозорості матеріалу у водія зберігається хороший огляд у дзеркалі заднього бачення. Крім того, перегородки легко можна обробляти антисептиком з кожного боку», — розповідає Тарас Потічний, регіональний менеджер Bolt в Україні.

Компанія Bolt рекомендує пасажирам дотримуватися під час поїздки запобіжних заходів, зокрема займати заднє сидіння салону, розраховуватися безготівковим способом оплати та залишити одне із задніх вікон відкритим для кращої вентиляції авто.

Нагадуємо, що в період карантину Bolt вживає низку запобіжних заходів, щоб убезпечити водіїв та пасажирів від можливого зараження вірусом, а саме: автомобілі проходять регулярну дезінфекцію всередині й зовні (для цього в Києві обладнано спеціальний пункт), машини комплектуються санітайзерами, а також усім водіям видаються одноразові маски та рукавички.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu