Бізнес, Гроші, Новини, Спільнота

Дев’ять способів підробітку в англомовному сегменті інтернету

01 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Перехід на роботу і навчання з дому змусив багатьох інакше подивитися на можливості, які надає інтернет. У їх число входить і додатковий заробіток, для отримання якого необов’язково перебувати в країні наймача. Розповідаємо про дев’ять варіантів підробітку в англомовному сегменті мережі.

Способи підробітку, які не потребують спеціальних навичок

В інтернеті є підробіток, який доступні всім охочим. Він оплачується гірше, але якщо маєш бажання зайняти час чимось корисним і отримати за це гроші цими варіантами цілком можна скористатися.

Дев'ять способів підробітку в англомовному сегменті інтернету - community, news, groshi, businessДев'ять способів підробітку в англомовному сегменті інтернету - community, news, groshi, business
  • Amazon MTurk. Сервіс пропонує виконувати завдання, які називаються HIT (human intelligence tasks – завдання для людського інтелекту). Вони охоплюють багато видів діяльності: від заповнення опитувань до транскрибування даних. Знайомство з системою займе якийсь час, але відразу після цього можна перейти до виконання завдань. За деякі з них платять понад $10 за годину, але все ж зазвичай – не більше $5-6.
  • Онлайн-опитування. Цей спосіб багатьом здається сумнівним, але є кілька сайтів з опитуваннями, які заслуговують на довіру. В англомовному сегменті інтернету це Prolific, Pinecone Research і Google Opinion Reward.
  • Продаж непотрібних речей. Найбільш популярні майданчики для продажу речей – це eBay і Craigslist, але якщо є охота можна вибрати нішеві програми та сайти для продажу певних товарів, таких як електроніка або жіночий одяг.

Способи підробітку, що вимагають певних умінь

Трохи заробити можна і в областях, в яких ви вже досягли високого рівня або перебуваєте в процесі розвитку. Ось кілька варіантів.

  • Upwork. Цей сервіс пов’язує виконавців із підприємцями, які шукають фрілансерів. Спочатку отримувати хороші замовлення буде складно, але з часом ситуація покращиться. Два базових правила роботи на Upwork: 1) не вибирати завдання, якщо один відгук на нього вимагає багато зусиль; 2) відразу визначитися з умовами, в тому числі з оплатою праці й тривалістю співпраці.
  • Medium. Це платформа, на якій автори можуть розміщувати контент і потенційно заробляти гроші. Medium відмінно підходить для людей, які прагнуть створити свою аудиторію і залучити більше читачів. Вони платять за підписку, тому популярні історії та статті можуть принести непогані гроші.
  • Ведення блогу. Для деяких людей цей вид діяльності може бути дуже прибутковим. Кращі блогери заробляють мільйони доларів в рік, але більшість – менш як $3,5 в день. Щоб стати успішним блогером, потрібно створювати якісний контент, регулярно його публікувати та постійно розширювати аудиторію. Для ведення блогу потрібно багато зусиль, і успіх не гарантований навіть блискучим авторам, але він в будь-якому випадку стане вашим повноцінним портфоліо.
  • YouTube. На цьому майданчику налічується близько 3 млн каналів, у яких є більше тисячі передплатників, а всього каналів – понад 23 млн. Найпопулярніші YouTube-блогери монетизують контент і отримують мільйони доларів в рік як від самого YouTube, так і від спонсорів. Зрозуміло, це теж спосіб не для всіх, оскільки він вимагає багато сил і часу, але при наявності цікавої ідеї є сенс спробувати.
  • Онлайн-навчання. Цей варіант більше схожий на постійну роботу, ніж на підробіток. Зазвичай для проведення онлайн-уроків потрібно, щоб освіта викладача відповідала певним вимогам, але оплачуються такі заняття досить добре. Деякі популярні сайти на зразок VIPkid можуть платити приблизно $20 на годину. Якщо у вас є відповідна освіта і ви шукаєте гнучку роботу дома, задумайтеся про репетиторство.
  • Etsy. Цей ресурс дозволяє продавати предмети ручної роботи та не тільки. Etsy – це відмінне місце для таких креативних фахівців, як фотографи та дизайнери. Якщо відвідувачам сайту дійсно сподобається ваша робота, Etsy може дати вам повноцінну роботу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu