Бізнес, Гроші, Поради, Студенту

Як створити пасивний дохід – 20 способів для вас

09 Грудня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Коли хтось шукає можливість отримувати додатковий заробіток, найчастіше йому радять знайти тимчасовий підробіток. Але що якщо у вас немає часу або сил на це? В цьому випадку вам потрібно знайти способи отримання пасивного доходу – заробітку грошей при невеликому вкладенні часу і сил з вашого боку. Ділимось з вами матеріалом від Business Insider, про те, як створити пасивний дохід.

Спробуйте індексні фонди

Індексні фонди дозволяють отримувати дохід від інвестицій в ринок акцій абсолютно пасивно. Наприклад, якщо ви інвестуєте в фонд на базі індексу S& P500, ваші кошти будуть вкладені в загальний ринок, і вам не доведеться замислюватися, як розпоряджатися своїми грошима і чи варто продавати або купувати акції певних компаній. Всі ці моменти будуть управлятися фондом, який формує свій інвестиційний портфель в залежності від стану конкретного індексу.

Як створити пасивний дохід - 20 способів для вас - studentu, porady, groshi, businessЯк створити пасивний дохід - 20 способів для вас - studentu, porady, groshi, business

Ви також можете вибрати фонд, який працює з будь-яким індексом. Існують фонди, що займаються різними галузями бізнесу – енергетикою, дорогоцінними металами, банківською сферою, ринками, що розвиваються й іншими. Вам потрібно лише вирішити для себе, що ви хочете цим зайнятися, потім вкласти гроші і розслабитися. З цього моменту ваш портфель акцій буде працювати на автопілоті.

Робіть відеоролики для YouTube

Ця сфера розвивається дуже швидко. Ви можете знімати ролики абсолютно будь-якої категорії – музичні, навчальні, комедійні, огляди на кіно – все, що завгодно … і потім викладати це на YouTube. Потім до цих роликів можна підключити Google AdSense, і в них з’явиться автоматична реклама. Коли глядачі будуть клікати на цю рекламу, ви будете отримувати гроші від Google AdSense.

Головна ваше завдання – створювати гідні ролики, просувати їх в соціальних мережах і підтримувати достатню їх кількість, щоб забезпечити собі дохід з кількох кліпів. Зняти і змонтувати відео не так вже просто, але після цього ви отримаєте джерело повністю пасивного доходу, яке здатне прослужити дуже довгий час.

Не впевнені, що на YouTube у вас все вийде? Мішель Фан поєднала свою любов до косметики і малювання зі зйомкою відео, набрала понад 8 мільйонів передплатників, а тепер відкрила власну компанію з капіталізацією в $800 млн.

Спробуйте партнерський маркетинг і почніть продавати

Це техніка пасивного заробітку, більш підходяща власникам блогів і активних інтернет-сайтів. Ви можете почати просування будь-яких продуктів у себе на сайті і отримувати фіксовану плату або відсоток від продажів.

Заробляти таким чином не так складно, як ви могли подумати, тому що багато компаній зацікавлені в тому, щоб продавати свою продукцію в якомога більшій кількості місць.

Знайти пропозиції про партнерство можна або звертаючись безпосередньо до виробників, або на профільних сайтах. Найкраще, якщо рекламований продукт або сервіс цікавий вам або відповідає тематиці сайту.

Примусьте свої фотографії приносити прибуток в Мережі

Ви любите фотографувати? Якщо так, у вас може вийти перетворити це в джерело пасивного доходу. Фотобанки, такі як Shutterstock і iStockphoto , можуть надати вам платформу для продажу знімків. Ви будете отримувати відсоток або фіксовану ставку за кожну фотографію, продану клієнтові сайту.

У цьому випадку кожна фотографія є окремим джерелом доходу, який може працювати знову і знову. Вам потрібно лише створити портфоліо, завантажити його на одну або кілька платформ, і на цьому ваші активні дії закінчаться. Всі технічні питання продажу фотографій вирішуються за допомогою веб-платформи.

Купуйте високоприбуткові акції

Створивши портфель акцій високої прибутковості, ви отримаєте джерело регулярного пасивного доходу з річною процентною ставкою, що набагато перевищує відсотки банківських вкладів.

Не варто забувати і про те, що високоприбуткові акції – все ще акції, тому завжди є ймовірність переоцінки капіталу. В цьому випадку ви будете отримувати прибуток з двох джерел – від дивідендів і прибутку на вкладений капітал. Для покупки таких акцій і заповнення відповідних форм вам буде потрібно створити брокерський рахунок.

Напишіть електронну книгу

Звичайно, це може бути досить трудомісткий процес, але коли ви напишете книгу і розмістите її на торгових майданчиках, вона зможе забезпечувати вам дохід роками. Можна продавати книгу на власному сайті або укласти партнерську угоду з іншими сайтами, що підходять за тематикою до книги.

Напишіть справжню книгу і отримаєте авторський гонорар

Як і у випадку з написанням електронної книги, спочатку тут доведеться потрудитися. Але коли робота буде закінчена, і книга надійде в продаж, вона стане повністю пасивним джерелом доходу.

Це особливо стосується ситуації, коли вам вдасться продати книгу видавцеві, який буде виплачувати вам гонорар з продажів. З кожного проданого примірника ви будете отримувати відсоток, і якщо книга буде популярна, ці відсотки можуть вилитися в солідні суми. До того ж ці виплати можуть тривати роками.

Майк Пайпер з сайту ObviousInvestor.com недавно зробив так. Він написав книгу «Інвестиції простою мовою», яка продавалася тільки на Amazon. Перша книга стала настільки прибутковою, що він створив цілу серію. Ці книги в цілому приносять йому шестизначні суми щорічно.

Отримуйте кешбек від операцій з кредитними картами

Багато кредитних карт забезпечують кешбек в розмірі від 1% до 5% від суми покупки. Ви ж все одно ходите по магазинам і витрачаєте гроші, вірно?

Такі бонуси дозволяють забезпечувати собі свого роду пасивний «дохід» (у вигляді зменшення витрат) від дій, які все одно робите.

Продавайте в інтернеті товари власного виробництва

У цій сфері можливості безмежні: ви можете продати практично будь-який товар або послугу. Це може бути щось, створене вами і виготовлене власноруч або ж бути цифровим продуктом (програми, DVD-диски або навчальні відео)

Для торгівлі ви можете використовувати профільний ресурс, якщо раптом у вас немає свого сайту або блогу. Крім цього можна укласти партнерську угоду, запропонувавши товар сайтам відповідної тематики або використавши платформи на зразок ClickBank (американський маркетплейс для продажу інформаційних цифрових продуктів – прим. Ред.).

Ви можете навчитися продавати товари в інтернеті і досить багато на цьому заробляти. Може, це і не повністю пасивний дохід, але він вже точно пасивніший за звичайну роботу, на яку треба вирушати щоранку.

Інвестуйте в нерухомість

Цей спосіб потрапляє, скоріше, в категорію напівпасивних доходів, так як інвестиції в нерухомість розуміють під собою все-таки невеликий рівень активності. Проте, якщо у вас є нерухомість, яку ви вже здаєте, в основному залишається тільки підтримувати її стан.

Крім того, існують професійні розпорядники майна, які можуть керувати вашою нерухомістю за комісію приблизно в 10% від орендної плати. Такі професійні менеджери допомагають зробити процес отримання прибутку від таких інвестицій більш пасивним, але заберуть при цьому її частину.

Ще одним способом інвестувати в нерухомість є виплата позики. Якщо ви берете кредит для покупки приміщення, яке будете здавати в оренду, щомісяця ваші наймачі будуть потроху гасити цей борг. Коли вся сума буде виплачена, ваша прибуток різко зросте, і ваше порівняно невелике вкладення перетвориться на повноцінну справу.

Купіть блог

Щороку створюються тисячі блогів, і багато хто з них через якийсь час виявляються закинутими. Якщо ви зможете придбати блог з достатньою кількістю відвідувачів – а, значить, і з достатнім грошовим потоком – це може стати відмінним джерелом пасивного доходу.

У більшості блогів використовується Google AdSense, який раз на місяць платить за рекламу, розміщену на сайті. Для забезпечення додаткового доходу можна також зробити висновок партнерські угоди. Обидва цих потоки прибутку будуть вашими, якщо ви володієте блогом.

З фінансової точки зору блоги зазвичай продають за суму, в 2-4 рази вищу, ніж щомісячний дохід, який цей блог може принести. Тобто якщо сайт може заробляти $250 в місяць, швидше за все, ви зможете його купити за $3000. Це означає, що, вклавши $3000, ви зможете отримувати по $1500. щорічно.

Можливо, у вас вийде купити сайт і за менші гроші, якщо власник дуже хоче позбутися від цього активу. На деяких сайтах розміщені «вічні» матеріали, які не втратять актуальності і будуть приносити дохід через роки після публікації.

Бонусна порада: Якщо ви купите такий сайт, а потім заповните його свіжим контентом, вам вдасться підвищити щомісячний дохід, і ви зможете через якийсь час продати сайт знову за істотно більшу ціну, ніж ви віддали при покупці.

Нарешті, замість покупки блогу ви можете створити свій власний. Це теж непоганий спосіб заробити.

Створіть веб-сайт

Якщо є товар, про який ви знаєте досить багато, ви можете зайнятися його реалізацією на профільному сайті. Методика та ж, як і при продажу продукту власного виготовлення, не рахуючи того, що самим виробництвом займатися вам не доведеться.

Через якийсь час ви можете зрозумієте, що можете додати також подібні товари. Якщо це станеться, сайт почне приносити істотний прибуток.

Якщо ви знайдете спосіб доставляти товари безпосередньо від виробника до покупця, вам навіть не доведеться бруднити руки. Може, це і не стовідсотково пасивний заробіток, але дуже близько до цього.

Вкладайте в інвестиційні трасти нерухомого майна (REIT)

Припустимо, ви вирішили інвестувати в нерухомість, але взагалі не хочете приділяти цьому увагу і час. З цим вам допоможуть інвестиційні трасти. Вони являють собою щось на кшталт фонду, що володіє різними проектами в сфері нерухомого майна. Фонди управляються професіоналами, так що вам взагалі не доведеться втручатися в їх роботу.

Одним з головних плюсів інвестицій в REIT-трасти є те, що вони зазвичай приносять більш високі дивіденди, ніж акції, облігації та банківські вклади. Ви також можете в будь-який час продати свою частку в трасті, що робить такі активи більш ліквідними, ніж самостійне володіння нерухомістю.

Станьте пасивним бізнес-партнером

Чи знаєте ви успішну компанію, яка потребує капіталі для розширення бізнесу? Якщо так, ви можете стати кимось на кшталт короткострокового ангела і надати цей капітал. Але замість того, щоб дати кредит власнику компанії, попросіть частку акцій. У цьому випадку господар фірми буде керувати роботою компанії, в той час як ви будете пасивним партнером, який теж бере участь в бізнесі.

Станьте джерелом рекомендацій

Кожен малий бізнес потребує джерела рекомендацій для підтримки продажів. Складіть список підприємців, послугами яких ви користуєтеся регулярно і яких ви можете порекомендувати для співпраці. Зв’яжіться з ними і дізнайтеся, чи передбачена у них система оплати рекомендацій.

У список можна внести знайомих бухгалтерів, ландшафтних дизайнерів, електриків, водопровідників, чистильників килимів – та кого завгодно. Будьте готові рекомендувати послуги цих людей своїм друзям, родичам і колегам. Ви можете отримувати комісію з кожної рекомендації, просто спілкуючись з людьми.

Не варто недооцінювати реферальні програми і в професійній сфері. Якщо у компанії, в якій ви працюєте, передбачені бонуси за рекомендацію нових співробітників або нових клієнтів, скористайтеся цим. Це дуже легкі гроші.

Здавайте житло, яке не використовується, на Airbnb

Концепція Airbnb з’явилася лише кілька років тому, але дуже швидко розлетілася по всьому світу. Airbnb дозволяє людям подорожувати по світу і платити за проживання набагато менше, ніж в звичайних готелях. Беручи участь в Airbnb, ви можете використовувати ваш будинок для розміщення гостей і заробітку додаткових грошей тільки за рахунок оренди.

Обсяг доходу буде залежати від розміру і стану вашого будинку і його розташування. Природно, якщо ваш будинок розташований в дорогому місті або поруч з популярним курортом, дохід буде набагато вище. Це спосіб заробітку за рахунок вільних приміщень у вашому будинку, які в будь-якому випадку б були порожні.

Напишіть додаток

Додатки можуть бути неймовірно прибутковим джерелом доходів. Подумайте про те, скільки людей сьогодні мають смартфони. Так майже всі! Люди скачують додатки як божевільні – і не без причини.

Додатки роблять життя людей легше. Неважливо, чи допомагає воно постити красиві картинки або відстежує завдання, завжди є додаток, який буде комусь корисним.

Ви можете запитати: якщо існує так багато додатків, навіщо вам намагатися створити ще один. Чи не занадто велика конкуренція? Все це так, але свіжі креативні ідеї можуть виграти. Якщо ви можете придумати щось унікальне, ви зможете заробити на цьому.

Не знаєте, як програмувати? Не проблема, ви можете навчитися. В інтернеті дуже багато різних курсів, в тому числі і безкоштовних. Крім того, ви можете найняти розробника, який створить додаток, грунтуючись на вашій ідеї.

Кінцевий результат являє собою додаток, який потенційно буде приносити пасивний дохід.

Створюйте онлайн-курси

Кожна людина – експерт в чомусь. Чому не створити онлайн-курс про ваше захоплення?

Існує кілька способів створення і проведення своїх власних онлайн-курсів. Один з найпростіших способів полягає у використанні сайтів на зразок Udemy.com. Udemy з аудиторією більш 8 млн студентів є відмінним способом представити ваш контент на огляд інших.

Після того, як ви створите онлайн-курс, він може працювати на вас, поки ви спите.

Що ви включите в ваш курс? Ви можете додати відеоуроки, чек-листи для виконання рекомендованих в них кроків, невеликі електронні книги на додаток до уроків, аудіофайли для людей, які слухають під час поїздок, інтерв’ю з експертами та однодумцями.

Насправді, ви можете створити кілька пакетів за різними цінами. Деякі люди будуть хотіти все, так що ви можете додати сегмент «все включено» за найвищою ціною і два більш дешевих сегмента, щоб отримати максимально можливий обсяг замовлень.

Створіть онлайн-керівництво.

Якщо написання статей або створення відео не ваш коник, але ви хочете заробити гроші в інтернеті, спробуйте створити інтерактивне керівництво.

Хорошим прикладом є веб-сайт Пета Фліна SecurityGuardTrainingHQ.com . На сайті є карта Сполучених Штатів, яка дозволяє при натисканні на будь-який з них побачити вимоги до співробітників охоронних служб в цьому штаті.

Забезпечуючи конкретну інформацію в форматі керівництва, ви можете робити гроші за допомогою згаданих раніше засобів: реклама через Google AdSense, партнерські посилання, і можна навіть продавати підписку на своє керівництво.

Заробляйте гроші на тому, що робили б в будь-якому випадку

Так, ви можете робити гроші на деяких речах, якими вже займаєтеся.

Наприклад, InboxDollars дозволяє вам заробляти, граючи в ігри, роблячи покупки онлайн, виконуючи пошук в інтернеті і багато іншого. Swagbucks дозволяє заробити, виконуючи ті ж дії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu