Бізнес, Новини

СЕО General Electric, Disney, Lyft і Marriott відмовляються від зарплат під час кризи

01 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Глави багатьох великих корпорацій звільняють працівників і скорочують інші витрати в умовах кризи через пандемію коронавірусу. Але деякі керівники також відмовилися і від своїх зарплат, щоб врятувати бізнес. The Business Insider публікує  список таких компаній.

  • General Electric

Генеральний директор General Electric Лоуренс Калп-молодший 23 березня оголосив співробітникам, що компанія скоротить чисельність персоналу в США приблизно на 10%. Сам Калп повністю відмовиться від зарплати за решту 2020 року. З 1 квітня у два рази скоротить свою зарплату також заступник голови правління компанії, президент і виконавчий директор GE Aviation Девід Джойс.

СЕО General Electric, Disney, Lyft і Marriott відмовляються від зарплат під час кризи - news, businessСЕО General Electric, Disney, Lyft і Marriott відмовляються від зарплат під час кризи - news, business
  • Disney

Голова ради директорів Disney Роберт Айгер не отримуватиме свою зарплату до кінця року у зв’язку з пандемією коронавирусу. Замінивши його в кінці лютого на посаді СЕО компанії Боб Чапек скоротить свою зарплату на 50%. Крім того, починаючи з 5 квітня, всі топ-менеджери, починаючи з рівня віце-президента отримуватимуть на 20% менше.

  • Marriott

Генеральний директор і президент Marriott Арне Соренсон на тлі пандемії коронавірусу призупинив прийом нових співробітників і заморозив проєкти на 2020 рік. Сам він до кінця року відмовиться від зарплати, а його топ-менеджери будуть отримувати у два рази менше.

  • Lyft

Співзасновники Lyft, його гендиректор Логан Грін і президент Джон Циммер заявили, що пожертвують свої зарплати за червень, щоб підтримати водіїв компанії під час пандемії коронавірусу.

  • Delta Air

Генеральний директор Delta Air Ед Бастіан 3 березня заявив, що компанія відправляє частину працівників у неоплачувані відпустки та перестає набирати співробітників. Сам Бастіан вирішив не отримувати зарплату протягом півроку.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu