Криптовалюти, Новини

Microsoft розробляє спосіб майнити криптовалюту за допомогою фізкультури і читання рекламних оголошень

01 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Microsoft подала патент на створення нової технології майнінгу криптовалюти. Криптовалюта буде майнитись при фізичній активності людини або при концентрації під час читання реклами в інтернеті.

Активність – як руху, так і читання реклами – передбачається зчитувати за допомогою датчиків. Вони фіксуватимуть прискорення пульсу або сигнали від мозку під час розумового навантаження. За виконання цих завдань – вправ або концентрації при читанні реклами – користувачі будуть «винагороджуватися» криптовалютою.

У заявці на патент підкреслюється, що для майнінгу за допомогою активності людського тіла будуть потрібні набагато менші обчислювальні потужності, ніж в чинних криптовалютних системах.

Поки не зрозуміло, як ця ідея буде технічно реалізована і чи дійсно Microsoft твердо має намір створити таку технологію. Назви проєкту компанія поки теж не дала.

Як пише CoinDesk, ще у 2017 році в Нідерландах провели експеримент, щоб з’ясувати, чи може людина виробити достатньо енергії для майнінгу криптовалюти. Виявилося, що температура тіла 37 осіб, зібрана за пару годин, виробляла досить енергії для безперервної роботи комп’ютера протягом трохи більш як вісім днів.

Технології вже досягли того рівня, коли гаджети не тільки можуть зчитувати фізіологічні показники, але і зв’язуватися з мозком. В середині січня американські стартапи NextMind і FocusOne на виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі продемонстрували гарнітури, які дозволяють зв’язуватися з гаджетами силою думки. Перша фіксує сигнали від зорових центрів мозку, друга – зчитує активність лобової частки, яка відповідає за концентрацію при розумовій активності.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu