Кар'єра, Продуктивність

Як перестати хвилюватися через спад продуктивності на тлі пандемії і почати працювати. Поради психолога

02 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Люди, які звикли працювати в офісі, відчувають зараз тривогу через те, що відчувають себе недостатньо продуктивними на remote work. Цей стрес накладається на загальне занепокоєння через коронавірус. Клінічний психолог Еліс Бойс розповіла, що можуть зробити менеджери та співробітники, щоб допомогти собі та один одному під час карантину.

Психолог і письменниця (книги The Healthy Mind Toolkit і The Anxiety Toolkit) Еліс Бойс пояснила, чому багато людей на тлі пандемії відчувають постійний стрес, що впливає не тільки на їх ментальний стан, а й ефективність в роботі. В процесі еволюції люди придбали властивість зосереджуватися на загрозу, щоб вижити. Для більшості COVID-19 – нова небезпека.

«З точки зору еволюції, ваші загострені почуття, суперпильність і абстрактний когнітивний стан – це особливість, а не помилка», – каже Бойс. Крім того, ті, хто звик до офісу, позбулися звичної обстановки, яка налаштовувала їх на роботу. Inc.com назвав 3 речі, які може зробити кожен, щоб допомогти собі та іншим під час карантину.

Будьте поблажливі

За словами Бойс, неможливо очікувати 100% вашої звичайної ефективності під час пандемії. Хвилювання через коронавірус і дотримання всіх медичних рекомендацій витрачають частину ресурсів, а саме увагу та енергію. Психолог вважає, що зараз більш реалістичними будуть 60% колишньої продуктивності.

Контролюйте час перерв

Кожна перерва, навіть дуже коротка, коштує 20 хвилин втраченої ефективності. Тому, якщо ви працюєте вдома, постарайтеся знаходитися в такому місці, де ви можете закрити двері та не відволікатися. Якщо у вас є діти, це може бути складно. Чергуйте час з ними та роботу в повній тиші.

Дозуйте новини

Відпочивати протягом дня необхідно, особливо якщо ви кілька годин напружено працювали. Щоб відпочинок дійсно надав сили, не потрібно повністю витрачати його на новини та повідомлення в соцмережах про коронавірус. Це буде мати тільки руйнівний ефект на ваш стан.

Людям властиво зосереджуватися на загрозі, тому багато хто відчуває необхідність знати про пандемію все. Однак новин, які вимагають негайних дій, дуже мало, особливо якщо ви вже дотримуєтеся режим самоізоляції.

Бойс пропонує такі варіанти відпочинку: полити рослини, прогулятися до магазину, зайнятися йогою, помедитувати або подивитися епізод улюбленого серіалу. Це корисні перерви, які зроблять вас більш продуктивними та збережуть душевний спокій.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu