Кар'єра, Лайфхак, Новини, Поради

6 виступів TED Talks, які допоможуть вам справитися з прокрастинацією

02 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Конференції TED – джерело безлічі мотиваційних виступів. Крім того, це відмінний спосіб підтягнути англійську. У новій збірці від Іnс.com – лекції для тих, хто не знає, як боротися з прокрастинацією. Спікери розповідають, чому треба менше слухати боса, ніж корисні нав’язливі ідеї і як свобода вибору нам шкодить.

1. Адам Севідж: «Моя одержимість речами та історіями, які вони розповідають»

Адам Севідж, ведучий «руйнівників легенд», а ще творець реквізиту для «Зоряних воєн», «Матриці» і «Термінатора», розповідає про своє божевілля на скелеті птиці додо і про те, як це привело його до професійної трансформації та підвищило продуктивність. Він доводить, що потрібно слідувати своїм нав’язливим ідеям і не боятися промахів, адже сам процес роботи набагато важливіший за результат.

2. Баррі Шварц: «Парадокс вибору»

Психолог Баррі Шварц пояснює, коли саме свобода вибору, яку ми так плекаємо, починає шкодити нашому емоційному добробуту. Він вважає, що різноманітність паралізує нашу волю, забирає час і сили та змушує ставити під сумнів будь-які наші рішення ще до того, як вони прийняті. Секрет щастя – не вимагати багато чого. Тобто скоротити кількість варіантів до розумних меж і сфокусуватися на тих альтернативи, які точно будуть корисні.

3. Джейсон Фрайд: «Чому ми не можемо працювати в офісі»

У засновника Basecamp Джейсона Фрайда є радикальна теорія робочого процесу і вона говорить, що офіс – не місце для роботи. Він озвучує дві головні причини, які не дають вам віддаватися роботі повністю (спойлер – це ваш бос і часті планерки) і пропонує три можливих рішення.

4. Тім Урбан: «Всередині розуму прокрастинатори»

Якщо ви теж витрачаєте годинник, гортаючи стрічку Twitter або читаючи Facebook, і до останнього відкладаєте важливі справи – ця лекція для вас. Блогер Тім Урбан доступно пояснює, що саме не дає вам сконцентруватися на задачі, і як знову стати продуктивними.

5. Джон Грін: «Гайд Зубрилов про те, як навчитися чогось онлайн»

Багато майданчиків на кшталт GeekBrains, «Нетологія» або Coursera зараз зробили частину своїх онлайн-курсів безкоштовними. Письменник Джон Грін пояснює, як взяти себе в руки, вибрати курс і реально чогось навчитися.

6. Роберт Уолдінгер: «Що зробить ваше життя краще. Висновки з найтривалішого дослідження щастя»

Зрозуміло, що підприємці та власники малого бізнесу прагнуть повністю зосередитися на сьогоденні. Якщо ви думаєте, що гроші, які ви заробите зараз, принесуть вам щастя в майбутньому, ви не самотні, але, на думку психіатра Роберта Уолдінгера, помиляєтеся. З його виступу ви дізнаєтеся, на що насправді треба зосередитися, щоб ваше життя було довгим і щасливим.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu