Новини, Партнерська новина

«Купуй українське!», – твоя можливість підтримати українського виробника під час пандемії коронавірусу.

08 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Нещодавно в блозі Опендатабот, зробили аналіз українського бізнесу на карантині. Бізнес отримав відчутний удар – це факт. 

12 березня – судний та важливий день для всіх українців. Цей день став каталізатором незворотних змін у світі, в тому числі позитивних. Ми надіємось кожен з нас стане трохи усвідомленішим та добрішим. І ці процеси вже запустились.

Хтось розігрує безкоштовну рекламу для малого бізнесу, українські підприємці та бізнес підтримують медицину, боротьбу з коронавірусом. Наші колеги з Na Chasi щодня безкоштовно розповідають про Українські бренди, продукцію яких варто купити, аби підтримати український бізнес під час карантину.

А ми хочемо показати свою підтримку бізнесу за допомогою “Rozetka”, яка запустила окремий розділ “Обираймо українське, товари від українських виробників”, де ви можете вибрати відповідні товари чим і зробите добру справу – підтримаєте вітчизняного виробника та бізнес! На сайті представлено всі категорії товарів: продуктів харчування, товари для дому засобів гігієни, взуття, товари для спорту та багато інших. Щоб детально ознайомитись з асортиментом та зробити замовлення переходьте за посиланням.

Замовити ви можете з безкоштовною доставкою на суму від 500 грн у відділення Нової пошти чи JustIn. Обирайте українське, підтримуйте український бізнес!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu