Новини, Партнерська новина

«АТБ», Rozetka та «Нова Пошта» запустили доставку продуктів по всій Україні

09 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

«АТБ», Rozetka та «Нова Пошта» запустили адресну доставку продуктових наборів по всій Україні. До цього проект працював в пілотному режимі в Дніпропетровській області.

У березні ми писали, що «АТБ», Rozetka та «Нова Пошта» разом запустили доставку продуктів додому. Це рішення повинно допомогти українцям залишатися вдома під час карантину. Сервіс два тижні працював в пілотному режимі в Дніпропетровській області. За цей період кур’єри доставили приблизно 300 продуктових наборів. Сьогодні сервіс офіційно запустили по всій Україні.

За словами співзасновника Rozetka Владислава Чечоткін, тестовий період був потрібен, щоб зрозуміти запити та потреби українців. На підставі отриманої інформації оновили набори. Тепер доступні два продуктових комплекти вартістю 402 і 551 грн. Також можна замовити непродуктові набір за 143 грн. У нього входять туалетний папір, мило, порошок, серветки, паперові рушники та інше.

Жителям міст, де є магазини «АТБ», набори доставлять в день замовлення, а всім іншим – на наступний. Оформити замовлення можна тут.

«АТБ», Rozetka та «Нова Пошта» запустили доставку продуктів по всій Україні - partners, news

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu