Новини, Партнерська новина

Що читають під час карантину: ТОП-10 новинних сайтів Києва за березень

09 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

За результатами даних платформи контент-маркетингу PRNEWS.IO і SimilarWeb за березень 2020 року, оприлюднено рейтинг популярних новинних сайтів Київщини.

ТОП-10 очолило видання “Великий Київ” – 1,8 млн. щомісячних відвідувань. До трійки інтернет-ресурсів, які подолали мільйонний рубіж візитів, увійшли “Деловая столица” – 1,1 млн., і “The-village.com.ua” – 1 млн. переглядів.

Як прокоментував засновник платформи PRNEWS.IO Олександр Сторожук, оновлені дані трафіку різко відрізняються від даних за лютий цього року. З початком карантинних заходів у березні українці стали частіше відвідувати інформаційні ресурси у пошуках актуальних нових та експертних коментарів. Через це трафік деяких онлайн ЗМІ збільшився на 30, 50 і більше відсотків.

Що читають під час карантину: ТОП-10 новинних сайтів Києва за березень - partners, news

«Великий Київ» (bigkiev.com.ua) – столичне інформаційне агентство. Пише про все, що цікаво киянинам: події в столиці та області, фінанси, закони, транспорт, будівництво, стиль життя, покупки, освіта і розвиток дітей.

“Деловая столица” (dsnews.ua) – на сайті видання представлені стрічка новин Києва, актуальні статті та інтерв’ю, що стосуються економіки, суспільства і держави.

The-village.com.ua – міська інтернет-газета, яка знайомить читачів з новинками культурного і суспільного життя, сервісами, розвагами.

Інформаційне агентство Київ Інформатор” цілодобово стежить за життям міста, публікує найважливіші, оперативні та достовірні столичні новини.

“Київ. У місті “– на сайті розміщуються актуальні новини України та столиці, огляди культурного життя, новини театру і кіно, спорту, вакансії, спеціальні проєкти.

“Вечірній Київ” – популярний інформаційний ресурс. На сайті розміщуються новини з життя столиці: культура, економіка, важливі події та афіша заходів.

Інформаційно-аналітичне інтернет-видання “КиевВласть” висвітлює діяльність влади, в першу чергу, столичного регіону (Київ та передмістя).

“Наш Київ” пише про важливі для міста проєктах, робить огляди закладів, бізнесів і подій. Аналізує проблеми киян, знайомить читачів з історіями успіху та інтерв’ю відомих жителів міста.

44.ua – перший інформаційний сайт міста Києва. Новини, довідник підприємств, шопінг, нерухомість, робота, дозвілля, афіша, погода, довідкова інформація та інша актуальна інформація.

1927.kiev.ua входить до десятки найкращих спортивних сайтів України. Пріоритетним є оперативне висвітлення діяльності київського «Динамо», аналітичні матеріали, інтерв’ю, фотозвіти з матчів, тренувань, прес-конференцій.

* У дослідженні, що базується на даних SimilarWeb, брали участь онлайн ЗМІ  відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu