Новини, Стартапи, Технології

Три VPN-сервіси, на які варто звернути увагу в 2020 році

09 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

VPN (Virtual Private Network – віртуальна приватна мережа) яка не дозволяє відстежувати дії користувача в інтернеті. Ці сервіси нерідко самі виявляються привабливою метою для хакерів, тому якщо хочете захистити особисті дані – важливо встановити надійний VPN. Скотт Гілбертсон з Wired вивчив рішення, які пройшли незалежний аудит, і вибрав з них три кращих.

Для більшості людей – ExpressVPN

Три VPN-сервіси, на які варто звернути увагу в 2020 році - tech, startups, news

ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах. Він виявився єдиним сервісом, який зумів підтвердити, що не веде журнали дій (логи) клієнтів. ExpressVPN проходив незалежний аудит, не видавав логи суду, і навіть турецький уряд захопив його сервери тільки для того, щоб нічого там не знайти.

У ExpressVPN також цінні інструменти, які спрощують підключення до його серверів. Компанія пропонує додатки практично для всіх видів пристроїв, включаючи смартфони на Android, iOS та маршрутизатори. А після настройки маршрутизатора про захист іншої техніки можна буде не турбуватися.

Під час тестування ExpressVPN стабільно забезпечував швидке з’єднання і найкращ взаємодіяв з Netflix. Вдалося обійти не тільки географічні обмеження Netflix, але і запустити відео в HD-якості.

При покупці річного доступу до ExpressVPN місяць обійдеться в $8,32.

Для новачків – TunnelBear

Три VPN-сервіси, на які варто звернути увагу в 2020 році - tech, startups, news

Цей VPN насамперед викликає прихильність до себе дизайном: головним героєм ілюстрацій TunnelBear є доброзичливий ведмідь. При цьому TunnelBear – це надійна програма, яка також пройшла незалежний аудит, пропонує прозору систему захисту даних і дотримується політики відмови від логів.

Тестування показало, що TunnelBear може скласти конкуренцію ExpressVPN. Крім того, у нього є безкоштовна пробна версія, яка дозволяє оцінити сервіс без витрат. Однак варто врахувати, що TunnelBear охоплює менше країн, ніж інші сервіси в огляді.

Місячна плата за TunnelBear починається від $3,33.

Для просунутих користувачів – Mullvad VPN

Три VPN-сервіси, на які варто звернути увагу в 2020 році - tech, startups, news

Mullvad базується у Швеції. Він одним з перших став підтримувати WireGuard, швидший протокол для VPN-трафіку.

У Mullvad є цікава особливість – його послуги можна сплатити готівкою, навіть якщо ви живете не у Швеції. Сервіс генерує випадковий номер рахунку, який потрібно вказати в записці, вкласти її в конверт разом з грошима і відправити поштою. В теорії ніхто не зможе зв’язати конкретну людину з цим номером.

Звичайно, компанія пропонує не тільки такі екстравагантні можливості. Наприклад, у Mullvad є інструкція, як розповідає, як відключити WebRTC в браузері. Поки він включений (в більшості браузерів це саме так за замовчуванням), сайти можуть переглядати фактичну IP-адресу користувача, навіть якщо він використовує VPN.

Mullvad пропонує додатки для всіх основних платформ (для Android поки є тільки бета-версія) та для маршрутизаторів. Всі додатки мають відкритий вихідний код, їх можна перевірити на GitHub. Вони також пройшли незалежний аудит. Досвідчені користувачі можуть завантажувати файли конфігурації та використовувати їх безпосередньо з OpenVPN.

На тестуванні Mullvad показав хорошу швидкість, хоча з’єднання не завжди було таким надійним, як в ExpressVPN: доводилося пробувати різні сервери, щоб сторінки завантажувалися досить швидко.

Mullvad VPN коштує €5 в місяць.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu