Життя, Новини, Технології

Apple і Google об’єднуються проти COVID-19: в iOS і Android з’явиться система для боротьби з поширенням хвороби

13 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Компанії Apple і Google оголосили про початок спільної роботи над проєктом для боротьби з поширенням COVID-19. Він передбачає створення системи на основі Bluetooth Low Energy (BLE) і офіційних додатків організацій охорони здоров’я. З опублікованих компаніями даних випливає, що користувачі на добровільних засадах зможуть підключатися до системи та отримувати оповіщення про те, чи був у них близький контакт з хворими COVID-19.

Використовуючи Bluetooth Low Energy (BLE) смартфони користувачів обмінюватимуться ідентифікаційними ключами, які постійно змінюються, зберігаючи анонімність власника апарату. Всі ключі з дозволу користувачів завантажуються в хмару і зберігаються там протягом 14 днів. Надалі, якщо людина заразилася COVID-19 і ввів результати тесту в додаток місцевої організації охорони здоров’я, він може дозволити системі розіслати оповіщення іншим людям, з якими у нього був близький контакт. Але оскільки всі дані анонімні, інші користувачі отримають тільки відомості про те, що у них був контакт з інфікованим, а також інструкцію з подальшими діями.

 

Apple і Google об'єднуються проти COVID-19: в iOS і Android з'явиться система для боротьби з поширенням хвороби - tech, news, zhyttya

По суті, Apple і Google хочуть автоматизувати ті процеси, які зараз відбуваються в багатьох країнах, коли органи місцевої влади намагаються відстежувати контакти людей з COVID-19 і тестувати тих, хто потенційно міг від них заразитися. Уже в травні компанії планують випустити API, які забезпечать сумісність Android і iOS пристроїв для роботи з додатками офіційних організацій охорони здоров’я. Останні будуть доступні в магазинах Google Play та App Store.

Як сформувати ціну на IT-продукт так, щоб ваш бізнес був прибутковим.

Крім цього, в найближчі місяці Apple і Google будуть працювати над розширенням системи відстеження контактів на основі Bluetooth, запровадивши цю функціональність у свої базові платформи. Це більш надійне рішення, ніж API, яке дозволить підключити більше користувачів, за їх згодою, а також взаємодіяти з більш широкої екосистемою додатків і державними органами охорони здоров’я. В Apple і Google відзначають, що конфіденційність, прозорість і згода мають першорядне значення в цих зусиллях, і в компаніях розраховують на створення цієї функціональності в консультації з зацікавленими сторонами. При цьому вони обіцяють відкрито публікувати інформацію про свою роботу над цим проєктом.

Джерело: Apple, Google

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu