Безпека, Новини

У Чорнобильській зоні горить ліс: де перевірити радіаційний фон онлайн

14 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

У Зоні відчуження і біля ЧАЕС 11 днів йдуть пожежі. За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, відкритого вогню на цих територіях вже немає. Редакція UAspectr зібрала кілька джерел, за допомогою яких можна стежити за радіаційним фоном в Києві та області.

Сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій

Це – відомство, яке прийшло на зміну МНС. Тут кожен день публікують апдейти по ситуації з пожежами в Зоні, фото звідти та дані по радіаційному фону. На 7.00 14 квітня, за даними служби, радіаційний фон не перевищує природних значень (в Києві – 0,012 мР/год, в області – в рамках 0,011 мР/год при допустимій тлі 0,05 мР/год.

Сайт Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки

Тут регулярно публікують зведення про пожежі в Зоні. Також на сайті є прогнози про переміщення потенційно забруднених мас повітря в регіоні, і результати вимірів цезію-137 в атмосфері.

Карта EURDEP

Це – один з проєктів Єврокомісії. Вона показує виміри природного фону радіоактивності за останню добу (середні та максимальні значення). Ці результати подаються за даними замірів з приблизно 5500 станцій.

У Чорнобильській зоні горить ліс: де перевірити радіаційний фон онлайн - news, bezpeka

Сайт Держагентства з управління Зоною відчуження

Тут публікують неінтерактивні карти, де видно розташування вогнищ пожежі. Також тут в новинах про пожежі є дані вимірів станцій в районі пожеж та радіаційно небезпечних об’єктів.

Карта Safecast

Safecast – це некомерційна міжнародна організація, її заснували після аварії на АЕС Фукусіма-1. На її картах збираються дані про атмосферні забруднення, а також про радіаційний фон.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu