Діти, Книги, Новини

МОЗ та ВООЗ презентують дитячу книгу про те, як боротися з COVID-19

14 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Книгу видрукують та передадуть дитячим онкологічним лікарням та дитячим будинкам в Україні наприкінці квітня повідомляють у NaChasi. 

Книга про COVID-19

Бюро ВООЗ в Україні підготувало українську редакцію книги для дітей усього світу, які зазнали впливу пандемії COVID-19.

Книга «Мій герой — це ти» — казка, до створення якої долучилися понад 1 700 дітей, батьків, опікунів, психологів та педагогів зі 104 країн світу. Вони поділилися своїми історіями та досвідом боротьби з пандемією COVID-19. Реальні історії, страхи та переживання стали основою ілюстрованої казки «Мій герой – це ти».

МОЗ та ВООЗ презентують дитячу книгу про те, як боротися з COVID-19 - news, knygy, dity

Головні герої твору допомагають дитині зрозуміти емоції, почуття, переживання та усі соціальні незручності, які пов’язані зі світовою пандемією COVID-19.

Книгу радять читати батькам, опікунам, психологам чи педагогам дитині або невеликій групі дітей. Дітям не рекомендовано читати цю книгу самостійно без підтримки дорослих. Рекомендують читати одразу з дорослими, оскільки так легше дитині впоратися з усіма переживанням під час читання.

МОЗ та ВООЗ презентують дитячу книгу про те, як боротися з COVID-19 - news, knygy, dity

Книгу створили за допомогою ВООЗ, ЮНІСЕФ, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Безкоштовно прочитати та завантажити книгу можна за посиланням.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu