Кар'єра, Країна, Новини

Артур Оруджалієв запустив джобсайт Reworker. Вакансії тільки на віддалену роботу

15 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Засновник AIN.ua Артур Оруджалієв запустив сервіс для пошуку віддаленої роботи Reworker. На ньому зібрані пропозиції в самих різних сферах з єдиною умовою – робота тільки віддалена. Це може бути як фултайм, так і підробіток парт-тайм або фріланс. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

Артур Оруджалієв запустив джобсайт Reworker. Вакансії тільки на віддалену роботу - news, country, career

Чим корисний проєкт

За словами Оруджаліева, ідею такого проєкту він обмірковував понад рік, а зараз з’явився час на реалізацію. Крім того, в поточних умовах питання пошуку віддаленої роботи особливо актуальний.

«Щиро хочеться допомогти людям знайти роботу саме в кризу і в карантин. Також є розділ волонтери (поки майже порожній, на жаль), за допомогою якого є ідея залучити до роботи фонди та організації людей, які готові допомагати їм часом і знаннями, а не грошима. Вірю, що це актуально і зараз і в майбутньому», – пояснив він.

Артур Оруджалієв запустив джобсайт Reworker. Вакансії тільки на віддалену роботу - news, country, career

Вартість

Розмістити вакансії може будь-хто – зараз це безкоштовно. В майбутньому Оруджалієв планує запустити монетизацію через платні функції для роботодавців.

«Ми не просто розміщуємо вакансію на сайті, а допомагаємо роботодавцю швидше знайти співробітника за допомогою додаткового таргетингу, просуваючи вакансії по певним цільовим аудиторіям», – пояснив він.

Поки проєкт на стадії MVP, вкладення мінімальні – точної суми Артур не розкриває. Подальші доробки будуть залежати від реакції ринку і попиту з боку роботодавців та шукачів. Але, за його словами, вже є список ідей, що будуть реалізовувати на Reworker в найближчому майбутньому.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu