Безпека, Новини

Гарвардські вчені: соціальне дистанціювання може бути необхідно до 2022 року

15 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Щоб запобігти новому спалаху вірусу, людям у всіх країнах, можливо, доведеться практикувати соціальне дистанціювання до 2022 року, вважають дослідники з Гарвардського університету. Якщо скасувати захисні заходи дуже швидко, це може відстрочити пік епідемії та посилити її, пише Bloomberg з посиланням на дослідження.

Хід пандемії буде залежати від властивостей вірусу, які в цей час невідомі.

По-перше, сезонність – чи буде вірус поширюватися інакше в залежності від пори року.

По-друге, вплив на імунітет. Чи розвивається у людей імунітет після зараження? Чи дає контакт з легшими коронавірусами захист від патогену, що викликає COVID-19.

Гарвардські вчені симулювали кілька сценаріїв розвитку пандемії. Вони прийшли до висновку, що суворе соціальне дистанціювання з подальшим наглядом з боку системи охорони здоров’я – один з можливих способів повністю позбутися вірусу. Так було з SARS-CoV-1 у 2003 році. Але з урахуванням того, як поширюється новий вірус, цей варіант стає все більш малоймовірним.

За іншим сценарієм, який дослідники вважають більш вірогідним, суворе соціальне дистанціювання протягом 20 тижнів приводять до нового сплеску заражень. «Соціальне дистанціювання буде настільки ефективним, що у населення просто не буде вироблятися імунітет», – пояснюють учені.

Щоб запобігти такому розвитку подій, країнам доведеться періодично вводити заходи соціального дистанціювання до 2022 року – якщо до цього часу не буде створена вакцина.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu