Бізнес, Маркетинг, Новини

П’ять речей, які варто врахувати рекламодавцям під час пандемії COVID-19

15 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Під час спалаху коронавірусу слід особливо уважно ставитися до реклами, інакше можна допустити помилки, які запам’ятаються клієнтам надовго повідомляють в Entrepreneur. Ми в UAspectr ділимося основними моментами, які варто врахувати при просуванні товарів і послуг.

1. Люди в цілому глибоко стурбовані

Маркетинг в розпал пандемії – це дуже делікатна тема. Перш за все, дізнайтеся, звідки приходять люди та чим вони стурбовані, тому що їх потреби зі зрозумілих причин змінилися. Зараз багато людей справедливо стурбовані своїм здоров’ям і здоров’ям своїх близьких, а все інше відходить на другий план.

П'ять речей, які варто врахувати рекламодавцям під час пандемії COVID-19 - news, online-marketing, businessП'ять речей, які варто врахувати рекламодавцям під час пандемії COVID-19 - news, online-marketing, business

Ви можете відгукнутися на їх тривогу, замінивши маркетингові пропозиції на інформацію про свої дії. Розкажіть клієнтам, яких заходів вживає ваша компанія, щоб забезпечити їх безпеку. До продажу можна повернутися в будь-який момент, а зараз важливо проявити розуміння.

Приклад: Sprint – Our Priority: Safety

2. Людей турбує грошове питання

Спалах COVID-19 обрушив світову економіку. Це означає, що людей турбує не тільки здоров’я, а й неможливість оплатити кредити та податки.

Рекламодавці можуть відреагувати на ці проблеми, запропонувавши спеціальні ціни, нові фінансові рішення та інші варіанти, які заспокоять клієнтів. Зокрема, деякі автодилери пропонують людям з коронавірусом відстрочку платежів, а орендодавці – гнучкі умови договору. Подібні повідомлення сильно резонують в кризові періоди. Людяність і прозорі рішення – це ключові елементи успішної реклами в умовах невизначеності.

Приклад: H & R Block – A Lot Going On

3. Люди очікують, що бізнес зробить свій внесок в боротьбу з коронавірусом

Криза COVID-19 поставила багато видів бізнесу – від вуличних кафе до великих авіакомпаній – в однакові умови. Кожен з них по-своєму долає складнощі.

Водночас очікується, що бізнес внесе свій внесок в боротьбу з пандемією коронавірусу. Використовуйте цю можливість, щоб розповісти про свої дії. Багато компаній вже оголосили, що продовжують платити співробітникам і додатково подовжують лікарняні. Подібні маркетингові повідомлення можуть бути дуже ефективними.

Приклад: San Pellegrino – Helping Restaurants in Need

4. Люди орієнтовані на базові покупки

Зараз покупці найбільше зацікавлені в базових товарах, які необхідні для підтримки життя і захисту від вірусу.

Ви можете відреагувати на це, зосередивши маркетингові зусилля на продуктах, що мають найбільший попит. Віддайте пріоритет пропозиціям, актуальним для людей, які цілими днями сидять вдома. Якщо це буде зроблено добре, то навіть в умовах кризи заробіток компанії може збільшитися.

Приклад: Clorox – Help Spread Protectio

5. Люди стануть витрачати більше в майбутньому

Ймовірно, попит буде низьким протягом всієї кризи COVID-19, але це не означає, що ситуація залишиться такою назавжди. Експерти очікують, що число покупок різко збільшиться після того, як вчені розроблять вакцину або знайдуть інший надійний метод лікування.

Ви можете підготуватися до цього відкладеного інтересу, посилюючи бренд і зв’язок зі спільнотою. Вносьте посильний внесок у боротьбу з вірусом, розвивайте сторінки в соцмережах і придумуйте інші дії, які підвищать впізнаваність бренду.

Приклад: Stanley Steemer – New Cleaning Process With Disinfectant

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu