Діти, Країна, Новини

В Україні запустили віртуальний дитячий садок

23 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

На платформі можна знайти заняття для дитини на час карантину.

Дитячий садок​​ онлайн

Під час карантину існує багато можливостей для навчання дітей шкільного віку за допомогою телебачення та інтернету. Тепер також з’явився сайт, де діти віком від 4 до 6 років можуть провести свій час. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Сайт віртуального дитячого садочку працює на базі віртуальної платформи емоційної підтримки, яку створив Моніторинговий центр з протидії COVID-19.

Тут можна знайти багато активностей на кожен день, а до розробки занять запросили професійних викладачів та фахівців з виховання дітей.

Платформа працюватиме протягом всього карантину з понеділка по п’ятницю (крім святкових днів). Онлайн садочок для дітей має такий розклад:

  • 10:00 – Казка-йога
  • 11:00 –  Англійська для дітей
  • 12:00 – Розвиваюче заняття
  • 12:30 – Бонусне заняття. Воно не входить до обов’язкової щоденної програми дитячого садку онлайн і публікується в окремі дні.

Усі заняття доступні у записі для повторного перегляду на постійній основі. Детальніше ознайомитись з розкладом можна у розділі «Заходи».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu