Бізнес, Історії, Новини

«Час віддати технічний борг». Дмитро Дубілет – про кризу, бізнес та хороший настрій

29 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

24 квітня відбулася онлайн-конференція PM GO 5.0 BRIEFING: In Touch with the Future про те, як компаніям пережити кризу, і що чекає світ у майбутньому. На заході виступив співзасновник Monobank, Smartass і колишній міністр Дмитро Дубілет. Ми в UAspectr вибрали найголовніше з його виступу.

Зараз – час повертати технічний борг в широкому сенсі. Це термін з IT. Він означає процес, коли технічна команда закриває всі «дірки» в продукті, які накопичилися за час розробки. Я впевнений, що криза – найкращий час, щоб віддати цей технічний борг. І мова тут йде не тільки про IT, а про все. Здоров’я, відносини з близькими, захоплення, хобі, навіть сон – зараз відмінний шанс, щоб заповнити всі прогалини. А, можливо, навіть попрацювати «наперед», щоб після виходу з кризи повернутися в роботу в посиленому темпі.

«Час віддати технічний борг». Дмитро Дубілет – про кризу, бізнес та хороший настрій - news, story, business«Час віддати технічний борг». Дмитро Дубілет – про кризу, бізнес та хороший настрій - news, story, business

Зараз компаніям вкрай важливі комунікації. Вважаю, що це завдання керівників – забезпечити якісну взаємодію всередині команди. Співробітникам потрібно частіше телефонувати, влаштовувати онлайн-зустрічі (або офлайн, якщо є можливість), щоб розуміти, що компанія рухається в правильному напрямку.

Криза зробить сильних сильніше, а слабких – слабше. Це актуально і для окремих громадян, і для країн. США і Китай, думаю, вийдуть з кризи в більш вигідному становищі. А країни, що розвиваються, як Україна, швидше за все, – на жаль – ще більше постраждають від ситуації, що склалася.

Зараз інвестувати варто в себе. Це освіта, здоров’я, можливо, бізнес. Якщо говорити про прямі інвестиції, то покласти гроші на депозит – відмінна ідея. Ця криза унікальна тим, що зараз немає проблем з ліквідністю. В Україні, як ми бачимо, ніхто поки не панікує і не забирає гроші з банків. Навпаки – надходжень стало більше.

Важливо мати гарний настрій. Самоізоляція сильно б’є по емоційному стану людей, і до цього варто ставитися серйозно. Для мене головний мотиватор заняття спортом – не красиве тіло, а гарний настрій. Тренуйтеся вранці, і ви гарантовано будете відчувати себе добре весь день.

Майбутнє мого бізнесу не визначене, але цікаве. Перед карантином ми в фітнес-клубі Smartass планували масштабну офлайн-експансію. Але потім всі почали сидіти вдома, і ми втратили відвідувачів. Спочатку команда зневірилася, але потім ми стали вирішувати що робити далі. Так з’явилися онлайн-трансляції з тренуваннями, частину яких проводжу особисто я. Зараз кількість людей, які дивляться ці трансляції, можна порівняти з аудиторією, яка фізично відвідувала наш клуб.

Я вважаю, що після закінчення карантину люди відновлять походи в тренажерні зали та, зокрема, в Smartass. Але криза дала нам новий цікавий напрямок, який, можливо, ми будемо масштабувати й глобально. Це хороший приклад, як складна ситуація підштовхнула малий бізнес на інновації.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu