Діти, Новини

Твіти засновника YCombinator Пола Грема про виховання дітей зібрали на одному сайті. Додайте його в закладки для натхнення

30 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Батько двох дітей на ім’я Рамтін зібрав всі твіти співзасновника YCombinator Пола Грема про виховання дітей на сайті UnclePaul.io. В описі сайту Рамтін написав: «Твіти та есе Пола Грема стали чудовим джерелом натхнення для мене як батька. Тому я вирішив зібрати все, що він написав про батьківство, і поділитися цим».

Ми вибрали та переклали для вас 10 твітів Пола Грема з колекції Рамтіна (на сайті їх набагато більше):

  1. Дещо, чого я навчив своїх дітей минулого вечора: кожна людина в чомусь особливо прекрасна. Коли ви знайомитесь з кимось, постарайтеся дізнатися, в чому його сила.
  2. Як батько я повинен зосередитися на тому, чому погано вчать у школі: уяві, ініціативі, незалежності.
  3. Батьківський трюк: придумайте жест, який означає «Я тебе люблю». Дворічним він подобається як гра. Восьмирічним – тому що вони можуть використовувати його на людях.
  4. Дещо, чого я недавно навчив своїх дітей: як і інші тварини, люди найбільш небезпечні, коли відчувають загрозу.
  5. Тепер, коли я говорю своїм дітям не лаятися, мій дев’ятирічний син ставить на YouTube відео, де я лаюся під час виступу.
  6. Пояснював моєму семирічному синові дурні речі, які роблять підлітки, і зрозумів, що причина більшості з них – бажання справити враження на друзів.
  7. Найголовніше, чого мене навчив батько, – це думати самостійно. Сумніваюся, що можу навчити своїх дітей більшого.
  8. Мої діти постійно придумують ідеї для стартапів. Я вирішив, що 10-річний син вже достатньо дорослий, щоб почути правду: якщо ти хочеш запустити стартап, то в 10 років тобі потрібно вчитися тому, що дозволить тобі придумувати гарні ідеї для стартапів у 20 років. Особливо – програмувати.
  9. Ідея проводити (невелику кількість) «якісного часу» зі своїми дітьми небезпечна і помилкова, тому що кращі моменти відбуваються в абсолютно випадковий час. Їх не тільки не можна передбачити, але ви можете навіть не знати, що вони відбулися.
  10. Якщо говорити зі своїми дітьми як з дорослими, виявиться, що вони розуміють набагато більше, ніж ви очікуєте.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu