Новини

OLX провів великий ребрендинг: змінився логотип, слоган і дизайн платформи

29 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Компанія OLX представила новий логотип, слоган, оновила стиль сайту і мобільного додатку. Про це розповіли в пресслужбі компанії. Всю нову айдентику розробило міжнародне агентство Design Studio.

Логотип

Оновлений логотип став динамічнішим і яскравішим. У кольоровій гамі переважає бірюзовий колір.

OLX провів великий ребрендинг: змінився логотип, слоган і дизайн платформи - news

«В оновленому логотипі також відбивається нова філософія платформи – прагнення майданчика допомагати користувачам приймати розумні рішення і втілені в логотипі можливості широкого вибору.»

Слоган

Новий слоган компанії – «OLX ЗНАЙ ДЕ». Він прийшов на заміну фразі «ОLX ЗНАЙДЕТЬСЯ ВСЕ».

За словами Олексія Ломоносова, директора з маркетингу OLX, нове позиціювання відповідає тому, що кожен користувач може знайти те, що йому потрібно.

Сайт

Кардинально змінився сайт OLX. Як розповіли в компанії, візуальний стиль і тональність вибрали орієнтуючись на всі вікові категорії.

OLX провів великий ребрендинг: змінився логотип, слоган і дизайн платформи - news

Додаток

Зміни торкнулися мобільних додатків OLX для iOS і Android. Вони стали зручніше у використанні: сортувати результати пошуку тепер можна відразу на сторінці пошуку, більш функціональною стала і панель створення оголошень. Надалі, компанія планує додати додаткові функції.

OLX провів великий ребрендинг: змінився логотип, слоган і дизайн платформи - news

«Ребрендинг – це відмінна можливість показати нашій аудиторії, що ми уважно прислухаємося до неї та намагаємося забезпечити кращий клієнтський досвід. До того ж в цей непростий період особливо важливо підтримати наших користувачів – покупців, приватних продавців, підприємців, постачальників послуг, рієлторів, кандидатів, роботодавців.»

Катерина Онищенко, CEO OLX в Україні та Центральній Азії.

Показники за 6 років роботи платформи

З моменту запуску у 2014 році, платформу відвідали 11,6 млрд раз. Користувачі опублікували 250 млн оголошень і подарували 1,4 млн товарів.

OLX провів великий ребрендинг: змінився логотип, слоган і дизайн платформи - news

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu