Новини, Поради, Продуктивність

Гендиректор LinkedIn розповів, як потрібно відпочивати від роботи, коли працюєте віддалено

30 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Гендиректор LinkedIn Джефф Вайнер поділився своїм секретом підвищення продуктивності під час віддаленої роботи. Підприємець вважає, що працівники повинні внести у свій розклад так званий «буферний час» – легальну можливість відпочити від завдань.

Вайнер дотримувався ідеї буферного часу і в період роботи в офісі. Правда, зазначив підприємець, з переходом на віддалену роботу все важче знаходити протягом дня час, який дійсно можна присвятити відпочинку. Вдома «буфер» часто йде на розв’язання побутових проблем або гру з дітьми.

«Вільний час між відеодзвінками все частіше займають домашні справи й турбота про дітей. І це не відпочинок, а лише переключення завдань. У поєднанні із загальною невизначеністю, пов’язаною з економічним добробутом і фізичним самопочуттям, такий підхід може вплинути на продуктивність. Переконайтеся, чи дійсно ви використовуєте буферний час за призначенням? Видихніть, зробіть пару вправ. Розслабтеся. Це принесе користь не тільки вам, а й людям, які на вас розраховують».

Порада Вайнера може здатися занадто простою, але регулярний відпочинок і переключення уваги дійсно можуть допомогти вам підвищити продуктивність і відволіктися від наслідків кризи. Щоб почати використовувати буферний час, потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

1. Плануйте

Додайте у свій графік час на легальний відпочинок. Час з дітьми не вважається! Поставтеся до цього дуже серйозно. Наприклад, уявіть, що у вас була скасована важлива зустріч, а час, який вона повинна була зайняти, став повністю вільним. Використайте його так, як ви дійсно хочете.

2. Займайте сім’ю

Щоб не відволікатися на близьких, займіть і їх чимось. Наприклад, якщо ваш «буфер» випадає на пів години між 13:00 і 14:00 – постарайтеся саме в цей проміжок часу дати дітям завдання або дозвольте їм, наприклад, пограти в комп’ютерні ігри. Увімкніть їм мультфільм. Загалом, орієнтуйтеся по ситуації.

3. Знайдіть свій спосіб відпочинку

Якщо у вас дійсно дуже багато завдань, може виникнути спокуса заповнити буферний час вирішенням одного з них. Не робіть цього! Заздалегідь подумайте, як саме ви хочете перевести дух, – зробити кілька вправ, почитати книгу, послухати музику або подивитися якесь відео.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu