Новини, Поради, Продуктивність

Гендиректор LinkedIn розповів, як потрібно відпочивати від роботи, коли працюєте віддалено

30 Квітня, 2020

Гендиректор LinkedIn Джефф Вайнер поділився своїм секретом підвищення продуктивності під час віддаленої роботи. Підприємець вважає, що працівники повинні внести у свій розклад так званий «буферний час» – легальну можливість відпочити від завдань.

Вайнер дотримувався ідеї буферного часу і в період роботи в офісі. Правда, зазначив підприємець, з переходом на віддалену роботу все важче знаходити протягом дня час, який дійсно можна присвятити відпочинку. Вдома «буфер» часто йде на розв’язання побутових проблем або гру з дітьми.

«Вільний час між відеодзвінками все частіше займають домашні справи й турбота про дітей. І це не відпочинок, а лише переключення завдань. У поєднанні із загальною невизначеністю, пов’язаною з економічним добробутом і фізичним самопочуттям, такий підхід може вплинути на продуктивність. Переконайтеся, чи дійсно ви використовуєте буферний час за призначенням? Видихніть, зробіть пару вправ. Розслабтеся. Це принесе користь не тільки вам, а й людям, які на вас розраховують».

Порада Вайнера може здатися занадто простою, але регулярний відпочинок і переключення уваги дійсно можуть допомогти вам підвищити продуктивність і відволіктися від наслідків кризи. Щоб почати використовувати буферний час, потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

1. Плануйте

Додайте у свій графік час на легальний відпочинок. Час з дітьми не вважається! Поставтеся до цього дуже серйозно. Наприклад, уявіть, що у вас була скасована важлива зустріч, а час, який вона повинна була зайняти, став повністю вільним. Використайте його так, як ви дійсно хочете.

2. Займайте сім’ю

Щоб не відволікатися на близьких, займіть і їх чимось. Наприклад, якщо ваш «буфер» випадає на пів години між 13:00 і 14:00 – постарайтеся саме в цей проміжок часу дати дітям завдання або дозвольте їм, наприклад, пограти в комп’ютерні ігри. Увімкніть їм мультфільм. Загалом, орієнтуйтеся по ситуації.

3. Знайдіть свій спосіб відпочинку

Якщо у вас дійсно дуже багато завдань, може виникнути спокуса заповнити буферний час вирішенням одного з них. Не робіть цього! Заздалегідь подумайте, як саме ви хочете перевести дух, – зробити кілька вправ, почитати книгу, послухати музику або подивитися якесь відео.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu