Новини, Стартапи

UNIT.City став ексклюзивним партнером StartupBlink

30 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Завдяки тому, що UNIT.City став ексклюзивним українським партнером StartupBlink, з’явилась можливість суттєво покращити екосистему для зростання місцевих стартапів, шляхом розвитку зв’язків між ком’юніті та масштабуванням їх присутності на світовій арені інновацій.

StartupBlink – це проєкт кількох підприємців з Хорватії та Швейцарії, що уособлює у собі найповнішу у світі інтерактивну мапу екосистем стартапів, інкубаторів та коворкінгів, яка показує їх стан по всьому світу. На ній відзначено понад 67 000 стартапів, 100 акселераторів, 200 коворкінгів. Українські проєкти тут також присутні: лише з Києва — понад 300 компаній. За попереднім рейтингом StartupBlink Київ посів 34-е місце з 1000 стартап-міст світу.

Платформа StartupBlink є точкою входу для 50000 користувачів, яких об’єднує одне — належність до світової екосистеми стартапів, можливість спілкування та співпраці.

Метою створення мапи є розвиток та об’єднання світової стартап-спільноти. Вона дозволяє фільтрувати стартапи по галузі та розташуванню. Акселератори можна сортувати за кількістю інвестицій, які пропонуються стартапам, і по регіонах. Стартапи можуть публікувати новини та інформацію про себе в режимі реального часу, і вони будуть доступні на самій мапі. У базі сервісу зібрані дані з AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших платформ. Таким чином стартапи та інвестиції створюють синергію квантового розвитку.

UNIT.City виступає за розвиток українських стартапів, щоб найближчим часом саме в Україні з’являлись інноваційні та всесвітньо відомі стартапи-єдинороги (стартапи, що оцінюються понад $1 млрд). Партнерство з StartupBlink – важливий крок на шляху до цієї мети.

Партнерство із StartupBlink відкриває українським стартапам нові можливості:

  • Ділитися успішними історіями української екосистеми в глобальному масштабі;
  • Участь у дослідженнях міжнародних та локальних екосистем стартапів;
  • Участь в подіях та івентах, організованих StartupBlink, для ефективних промо ініціатив та новин української екосистеми;
  • Презентувати себе на глобальній екосистемі будь-якому українському стартапу;
  • Знаходити сотні нових партнерів: від державних посадовців до представників приватного сектору для створення нових продуктів та програм;
  • Покращувати рейтинг українських екосистем шляхом оновлення інформації про існуючі проєкти та залучення нових гравців ринку;
  • Робити кастомізовані розсилання з анонсами ініціатив та новин української екосистеми;
  • Брати участь у зустрічах з іншими партнерами та підприємцями.

Переваги допоможуть стимулювати зростання локальних стартапів та їх значення для міжнародних партнерів та інвестицій.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu