HR, Кар'єра, Новини

Як стати інженером машинного навчання в Amazon

30 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Amazon, який спочатку був книжковим інтернет-магазином, став ecommerce-гігантом, який також розвиває хмарні обчислення, цифровий стрімінг і штучний інтелект.

Не дивно, що Amazon потрібно багато інженерів машинного навчання. По суті, завдяки їм компанія може продавати понад 12 млн продуктів більш ніж 100 млн передплатників Amazon Prime і доставляти їх за один-два дні. Розберемося, чим займається такий фахівець в Amazon, якими навичками він повинен володіти та чого варто чекати від співбесіди.

Чим займається інженер машинного навчання в Amazon

Інженер машинного навчання в Amazon обробляє великі набори даних, щоб створювати моделі машинного і глибокого навчання для різних клієнтів компанії. Цей фахівець буде працювати з консультантами з підрозділу професійних послуг Amazon, вести проєкти від початку до кінця і допомагати в застосуванні отриманих моделей на практиці.

Які у нього повинні бути навички

Основні

 • Ступінь бакалавра в математиці, статистиці, інформатиці або іншій близькій до них області
 • Від п’яти років роботи у відповідній сфері
 • Досвід роботи з широким спектром моделей прогнозування та прийняття рішень, а також з методами інтелектуального аналізу даних і інструментами для розробки таких моделей

Бажані

 • Досвід створення та експлуатації високо доступних розподілених систем вилучення, приймання та обробки великих наборів даних
 • Досвід використання Linux/UNIX для обробки великих наборів даних
 • Досвід роботи з такими технологіями AWS, як Redshift, S3, EC2, Data Pipeline та EMR
 • Поєднання технічних і бізнес-навичок, достатнє для взаємодії з усіма рівнями та напрямами в компанії клієнта

На які посади він може розраховувати

В Amazon є кілька посад для фахівців в області машинного навчання і дата-сайенс. Це дата-сайентісти, інженери машинного навчання, дослідники фундаментальних і прикладних проблем. Хоч за своєю природою вони й схожі, але все-таки мають істотні відмінності.

 • Дата-сайентісти приділяють особливу увагу аналізу даних і є сполучною ланкою між бізнесом і технічною стороною справи. Вони відповідають за аналіз великих наборів даних і їх моделювання.
 • Інженери машинного навчання – це експерти в побудові моделей машинного і глибокого навчання. Вони створюють моделі не тільки для Amazon, але і для інших великих компаній. Ці фахівці також несуть відповідальність за впровадження моделей і їх підготовку до роботи.
 • Дослідники фундаментальних проблем зазвичай мають магістерський або докторський ступінь. Передбачається, що вони повинні виходити за рамки можливого. Ці вчені перевіряють старі та нові технології Amazon, щоб визначити, наскільки вони корисні на практиці.
 • Дослідники прикладних проблем також зазвичай мають науковий ступінь. В Amazon їх роль трохи значніше, ніж у дослідників фундаментальних проблем. Ці фахівці фокусуються на проєктах, які спрямовані на підвищення якості обслуговування: автоматичне розпізнавання мови, розпізнавання природної мови, обробка аудіосигналів, перетворення тексту в мову, управління діалогами тощо.

Як проходить співбесіда

Початковий етап

Першу телефонну розмову проводить рекрутер або менеджер з найму: ця бесіда потрібна для того, щоб краще пізнати один одного. Як правило, інтерв’юер коротко розповідає про посади та процеси співбесіди, а також ставить стандартні питання про резюме і досвід роботи. Йому потрібно переконатися, що кандидат зацікавлений співпрацею з Amazon і володіє необхідними навичками.

Технічний етап

Зазвичай його проводить менеджер команди машинного навчання. Спочатку він поставить низку загальних питань про фундаментальні концепції машинного навчання, наприклад, попросить пояснити різницю між типами моделей або розповісти про проблему зсуву-дисперсії та перенавчання.

Далі знадобиться написати код будь-якою зручною мовою програмування. Приклади завдань Amazon і їх рішення можна подивитися тут.

Офісний етап

Він складається з п’яти-шести зустрічей, на яких кандидату на посаду ставлять питання, пов’язані як з технічним аспектом роботи, так і з поведінковим.

 • Технічні запитання. Варто очікувати як мінімум двох розмов, присвячених концепціям машинного навчання і програмування. Відомо, що претендентам можуть ставити питання навіть з об’єктноорієнтованого дизайну.
 • Поведінкові питання. Вони можуть прозвучати на всіх зустрічах і будуть охоплювати такі аспекти, як професійний досвід, причину останнього звільнення і ставлення до командної роботи. Крім того, кандидата на посаду майже напевно спитають про принципи лідерства Amazon. Всього їх 14, ознайомитися з ними можна на сайті компанії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu