Життя, Новини

Джеймс Алтучер: 13 міфів, які розвінчує пандемія COVID-19

06 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Підприємець і блогер розбирає популярні кліше і помилки.

COVID-19 показав нам, що насправді означають ряд міфів, і тепер вони швидко руйнуються. Ось 13 міфів, які висвітлила пандемія.

Міф 1: Власний дім дасть вам «коріння»

Багато людей покинули свої будинки або перестали платити іпотеку, податки та орендну плату. Подивимося, хто дійсно «господар» цих будинків, а хто навіть захоче повернути їх.

Міф 2: Університет – це найкращий спосіб здобути освіту, а потім і роботу

Університети відіслали студентів додому, відмовилися повертати плату за навчання та оренду, а онлайн-курси у них гірше, ніж у шкіл. Прощай, університет, навряд ми про тебе згадаємо.

Міф 3: Одруження означає, що ти не будеш самотній

За час карантину кількість звернень до адвокатів зі шлюборозлучних справ зросла на 50-100%. Формула «у хворобі й здоров’ї» не враховує, що у хворобі доводиться примусово сидіти на карантині один з одним.

Міф 4: Діти – сенс життя

Я люблю своїх дітей. Але зростання жорстокого поводження з дітьми під час цієї ізоляції – жахлива річ. Лікарі кажуть, що не пригадують стільки дзвінків про жорстоке поводження з дітьми. Я сподіваюся, що цей кошмар буде врахований, коли все це закінчиться.

Міф 5: Моя сім’я – це «моя сім’я»

Розкажіть про це багатьом людям, які опинилися замкнутими зі своєю сім’єю на багато тижнів. Я впевнений, що багато хто бажав би мати іншу сім’ю. І знову ж таки, зростання сімейного насильства. Припиняйте спілкування з токсичними людьми після того, як все це закінчиться. Життя коротке.

Міф 6: Щоб бути успішним, потрібно бути нечесним

«Успіх» в сьогоднішніх умовах не означає гроші. Успіх – це здатність справлятися зі зростаючою невизначеністю. Після того, як все це закінчиться, успіх буде оцінюватися за тим, наскільки ви змогли справлятися з цією невизначеністю.

Міф 7: «Благодійні пожертви» означають, що ви милосердні

Існують сотні способів допомагати іншим. Волонтерство на зльоті. І пожертви нужденним в GoFundMe. Служіння іншим – кращий спосіб зменшити стрес від ізоляції. Піддайтеся інстинкту.

Міф 8: Ми повинні висловлюватися, щоб змінити світ

Люди, що сперечаються весь день в соціальних мережах в марній надії, що зможуть переконати когось, показують, що більшості важливо бути почутими, а не домогтися реальних змін. Реалізуйте ті зміни, які ви хочете побачити у світі, і це коштує більше, ніж право голосу.

Міф 9: Прокрастинація – це погано

Під час карантину час на нашому боці. Можливо, прокрастинація означає, що вам потрібен час, щоб знайти інші інтереси, які ви зможете розвивати та в кінцевому підсумку монетизувати, щоб не повертатися до офісної роботи, з якої вас звільнили.

Міф 10: Мало спати корисно для продуктивності

Деякі гуру продуктивності стверджували це роками. Ясно, що сон – це один з головних стимуляторів імунної системи, яка так відчайдушно необхідна саме зараз.

Міф 11: Люди зараз розумніші, ніж 40 тисяч років тому

Порівняйте: 40 тисяч років тому людина знала КОЖЕН фрукт, тварину, хижака і рослину в радіусі п’яти миль. Сьогодні люди називають один одного «ліберастами» і «фашистами» в Twitter весь день. А потім дивляться Tiger King.

Міф 12: Експерти завжди праві

Вчені з Гарварда спочатку думали, що число смертей у всьому світі може досягти 140 млн. Що ?? Помилковість цих прогнозів очевидна, але все ж ми закрили всю світову економіку, що призвело до трагічного становища десятків мільйонів людей.

Міф 13: Гроші вирішують всі проблеми

Гроші зараз марні. Що важливо, так це ваша внутрішня сила, здатність бути маяком для тих, хто загубився в тумані. Ваша здатність піднятися вище і поширювати здоровий глузд серед тих, хто не має сили зрозуміти.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu