Бізнес, Лайфхак, Маркетинг, Новини

П’ять способів зібрати email базу відвідувачів вашого лендингу

08 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Не всі відвідувачі лендингу відразу зважуються на покупку, але багато з них можуть зробити її пізніше, якщо ви отримаєте їх email-адреси та почнете відправляти свої пропозиції поштою. Маркетолог Роберт В. Блай назвав п’ять способів, які допоможуть зібрати контакти людей, які цікавляться продуктом.

1. Поле для підписки на розсилання

Цей спосіб часто використовується на сайтах компаній: на першому екрані відвідувачу пропонують підписатися на безкоштовне розсилку – для цього потрібно ввести ім’я та адресу електронної пошти. У лендингу таке поле зустрічається рідше, тому що людина, яку зачепили заголовок та лід, майже напевно продовжить читання, а не зупиниться заради заповнення форми. Інтерес відвідувача може не привести до покупки, і тоді він піде зі сторінки, не залишивши свої дані.

П'ять способів зібрати email базу відвідувачів вашого лендингу - news, online-marketing, lajfhak, businessП'ять способів зібрати email базу відвідувачів вашого лендингу - news, online-marketing, lajfhak, business

2. Сторінка захоплення контактів

Сторінка захоплення контактів, або сторінка попереднього перегляду, являє собою короткий лендинг, який пропонує ввести ім’я та адресу електронної пошти, щоб побачити повну версію.

У деяких випадках повна версія позиціюється як звіт, який стане доступний після реєстрації. Щоб це спрацювало, текст короткого лендингу повинен бути інформативним і освітнім. Багато сторінок захоплення контактів пропонують безкоштовні звіти тільки заради отримання email-адрес відвідувачів.

Цей спосіб добре працює, якщо на лендинг людей приводить звичайний пошук і реклама в пошукових системах. В такому випадку вони знають про продукт зовсім небагато, тому що вирішили відвідати сторінку, ґрунтуючись лише на її невеликому описі в результатах пошуку або рекламному оголошенні. Користувачів може не привернути читання довгого тексту в незнайомому джерелі, а сторінка захоплення контактів дозволить їм швидко вловити суть вашої пропозиції.

Основна перевага цього варіанту – отримання контактів всіх людей, які відкривають повну версію лендингу. Вони вже проявили досить сильний інтерес до теми та з більшою ймовірністю вивчать всю інформацію.

3. Бічне поле

Воно теж пропонує отримати щось безкоштовно, але розташоване збоку на сторінці. У довгому лендингу це поле зазвичай з’являється на другому або третьому екрані, і в процесі читання може зустрітися ще як мінімум один раз.

Недолік цього способу полягає в тому, що люди помічають бічне поле до того, як прочитають всі характеристики продукту і доберуться до замовлення. Наприклад, якщо ви вчите говорити французькою, а бічне поле пропонує безкоштовний урок, відвідувач може вибрати його, не дійшовши до основного курсу в кінці сторінки.

4. Pop-up- і pop-under вікна

Вони відкриваються, коли людина вирішує покинути лендинг, не зробивши покупку, і кажуть щось на кшталт: «Зачекайте! Не йдіть, поки не отримаєте свій подарунок».

Перевага pop-up- і pop-under вікон полягає в тому, що людина побачить їх тільки після того, як отримає достатньо інформації про продукт. В результаті вони не будуть відволікати його від платної пропозиції. Їх недолік – залежність від блокування спливаючих вікон, яким користуються приблизно 25% американців.

5. Спливаюче вікно

Воно виглядає і працює майже як pop-up- і pop-under вікна, але входить в HTML-код лендингу і тому блокування на нього не впливає. При його появі сторінка стає недоступна. Щоб знову побачити її зміст, потрібно ввести адресу електронної пошти або закрити вікно. Будь-яке з цих двох дій його прибере і дозволить переглянути лендинг повністю.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu