Бізнес, Маркетинг, Новини

Як збільшити конверсію лендингу: 10 порад

03 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Конверсія лендингу може варіюватися від менш ніж 1% до більш ніж 50%. У своїй книзі «Керівництво по контент-маркетингу» маркетолог Роберт В. Блай дав 10 порад, які допоможуть зробити лендинг максимально ефективним.

1. Якомога раніше завоюйте довіру

Люди завжди скептично ставилися до реклами, а з поширенням спаму і сумнівних продавців вони стали ще менше довіряти написаному в інтернеті. Текст лендингу повинен миттєво руйнувати їхні сумніви. Один зі способів досягнення цього – вивести на перший екран один або кілька «цеглинок довіри». У банері вгорі сторінки поставте логотип і назву компанії. Всередині банера або відразу під ним помістіть від однієї до трьох переконливих рекомендацій продукту. Спробуйте також додати підзаголовок, в якому будуть коротко викладені зони відповідальності компанії або її місія.

Як збільшити конверсію лендингу: 10 порад - news, online-marketing, businessЯк збільшити конверсію лендингу: 10 порад - news, online-marketing, business

2. Запустіть збір e-mail адрес відвідувачів

Є цілий ряд механізмів, що дозволяють отримати електронні адреси людей, які заходять на лендинг, але нічого не купують. Один з них – пропонувати безкоштовний продукт в обмін на їхній e-mail. Такий текст можна помістити в pop-up-вікно (з’являється, коли людина заходить на сторінку) або в pop-under-вікно (з’являється, коли людина йде зі сторінки без покупки). Обидва вони будуть приховані, якщо користувач увімкнув блокування вікон такого типу. Інший варіант – плаваюче вікно. Воно ковзає по сторінці, постійно перебуваючи вгорі або збоку екрана, і входить в HTML-код сайту, тому блокувальники на нього не впливають.

3. Додайте більше відгуків

Відгуки підвищують довіру і знижують скептицизм покупців, тобто виконують ту ж роль, що і дослідження та офіційні документи на сайті. Можна попросити клієнтів давати зворотний зв’язок не тільки в текстовому, а й у відеоформаті. Зберіть відгуки та вставте ролик з ними в лендинг. Важливо, щоб він не відтворювався автоматично: зазвичай це залишає негативне враження.

4. Використовуйте марковані списки

Опишіть ключові функції та переваги продукту в маркованому списку. Він повинен складатися з коротких пунктів, які легко читаються. Донесіть до потенційного покупця, що за свої гроші він одержить дійсно багато.

5. Придумайте заголовок, що чіпляє

Заголовок повинен викликати цікавість, давати потужну обіцянку або ще якось привертати увагу читачів, щоб вони залишилися на сторінці. Наприклад, заголовок лендингу, який продає курси з професійного пошуку нерухомості, дає обіцянку: «Займіться пошуком нерухомості сьогодні та заробляйте $ 100 тисяч в рік, будуючи найбільшу кар’єру, про яку знають лише деякі інсайдери».

6. Дотримуйтеся розмовного стилю

Більшість корпоративних сайтів беземоційні та нудні: вони просто пропонують «інформацію». Але лендинг – це лист однієї людини іншій. Напишіть текст для нього, виходячи з цієї установки. Навіть якщо ваш продукт високотехнологічний, і ви продаєте його фахівцям, вони як і раніше залишаються людьми, яким будуть приємні людські формулювання.

7. Включіть в заголовок та лід емоційну зачіпку

Наголос на логіку може спрацювати, але звернення до емоцій потенційного клієнта набагато ефективніше, особливо якщо ви правильно визначили його ставлення до продукту або проблеми, яку він вирішує. Ще одна дієва тактика для лендингу – вказати на безкоштовну пропозицію в заголовку та ліді. Приклад: ленлендинг виробника Kaydon показує зображення його каталогу і великий заголовок «Безкоштовне керівництво по вибору керамічних підшипників».

8. Запропонуйте вирішення проблеми

Як тільки ви зачепите відвідувача емоційним текстом або безкоштовною пропозицією, покажіть, як ваш продукт може впоратися з його проблемою. Наприклад: «Тепер є простіше та ефективне рішення для хитких ресторанних столиків, які дратують клієнтів: Table Shox, найменший у світі амортизатор». Щоб максимізувати конверсію, переконайте потенційних клієнтів в тому, що швидше за все від проблеми їх позбавить дія, вказана в лендингу. Ось чому я віддаю перевагу лендингам без навігації: в них немає меню з посиланнями на інші сторінки, які можуть відволікти від покупки.

9. Зробіть текст актуальним

Чим більше текст пов’язаний з поточними подіями, тим краще буде відгук. Це особливо важливо при продажу фінансової та інвестиційної інформації, а також продуктів з областей, де закони та правила часто змінюються. Періодично оновлюйте текст лендингу, щоб показати актуальні економічні проблеми та продемонструвати покупцям свою обізнаність.

10. Підкресліть гарантію повернення грошей

Якщо людина може зробити замовлення безпосередньо в лендингу, переконайтеся, що в ньому чітко вказана гарантія повернення грошей. Це поширена практика, і її варто дотримуватися. Якщо з вашим продуктом все гаразд, а текст лендингу правдивий, то повертати будуть не більше 1% покупок.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu