Гроші, Новини, Поради, Студенту

10 правил життя для тих, хто хоче стати мільйонером до 30

02 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Зараз майбутнє може здаватися досить похмурим, а перспектива стати мільйонером – дуже малоймовірною. Однак це можливо. Ці десять правил допоможуть заробити перший мільйон до того, як тобі виповниться 30 років.

1. Розстав пріоритети якомога раніше

Не можна прокинутися вранці в день свого 29-річчя та оголосити, що станеш мільйонером протягом наступного року. Для цього будуть потрібні дисципліна, жертви та довгострокове планування. Почни отримувати дохід якомога раніше.

«У 2002 році я ще вчився в середніх класах, – згадує підприємець і письменник Дейл Партрідж у своєму блозі The Daily Positive. – Але я точно знав, яким моє життя повинно бути до 30 років. Де я буду жити, чи одружуся та заведу дітей, чи вступлю до коледжу або відкрию бізнес, якою свободою володітиму та багато іншого».

Відштовхуючись від кінцевого результату, він визначив, як буде йти до нього, як буде поводитися, як буде планувати бюджет і навіть з якими жінками зустрічатиметься.

2. Почни стежити за грошима

«У сьогоднішніх економічних умовах ти не зможеш убезпечити свій шлях до статусу мільйонера, – пише автор і радіоведучий Грант Кардоне. – Перший крок – зосередитися на збільшенні доходу по наростаючій та повторювати це. Мій дохід становив $3 тисячі на місяць, а дев’ять років потому – вже $20 тисяч на місяць».

«Почни стежити за грошима – це допоможе контролювати доходи та бачити можливості», – радить Кардоне.

Так можна почати свій перший бізнес. Вибрати цільову індустрію – наприклад, нерухомість – і створити свою компанію. Зараз з’являються нові можливості, наприклад, недорогі чат-боти для онлайн-торгівлі, які доступні кожному, хто мріє про більше.

3. Виховуй в собі установку на зростання

Після десятиліть досліджень психолог зі Стенфордського університету Керол Дуек виявила, що людський мозок пластичний. Концепція фіксованого мислення має на увазі, що такі якості, як інтелект або талант, не змінити. При цьому люди, що володіють установкою на зростання, старанно працюють над розвитком нових талантів та навичок.

Наприклад, якщо тебе не підвищили, подумай, чому підвищення отримав колега, і використовуй свої висновки, щоб за допомогою старанної роботи просунутися по кар’єрних сходах. Тебе обмежує тільки те, наскільки старанно ти готовий працювати.

Вивчай нові навички за допомогою офлайн-занять, вебінарів, книг та наставників. Зараз це може здатися несуттєвим, але ці знання безумовно стануть у пригоді як в особистому, так і в професійному житті. Так можна навчитися чому завгодно, від ефективних способів економії до пошуку нових бізнес-можливостей.

4. Диверсифікуйте джерела доходу

Письменник Томас К. Корлі п’ять років вивчав повсякденні звички багатих та бідних людей і виявив, що мільйонери, які заробляють самі, мають кілька джерел доходу – наприклад, у 65% респондентів їх в середньому було три.

«Володіти декількома джерелами доходу дуже розумно, – пише Корлі. – Якщо на один з них негативно вплинуть систематичні економічні спади, які не можна контролювати, інші допоможуть їх пережити без відчуття, що спосіб життя серйозно постраждав».

Кілька джерел доходу дозволять тобі швидше виплачувати борги (наприклад, кредити на освіту). Коли вони будуть погашені, почни вносити ті ж суми на ощадний рахунок.

Оскільки ми живемо в умовах гігономіки, мати кілька джерел доходу просто як ніколи. Можна підключитися до Lyft або Uber, здати кімнату на Airbnb або займатися фрілансом у вільний час.

5. Використовуй правило 50/20/30 для свого бюджету

Складання бюджету дуже важливо, якщо ти хочеш стати мільйонером. Без цього не можна привести свої витрати у відповідність з цілями економії. Не існує універсальної схеми бюджету, оскільки доходи та витрати у всіх різні, але для початку варто спробувати правило 50/20/30.

Для цього не знадобиться складний фінансовий план. Просто слідуй цим вказівкам.

  • 50% доходу залишай на такі необхідні витрати, як житло, їжа, транспорт і комунальні послуги.
  • 20% – на заощадження, виплату боргів, запаси на чорний день і пенсію.
  • Не більше 30% – на особисті витрати, наприклад, мобільний зв’язок, вечері з друзями, тренажерний зал, ранкову каву та розваги на вихідних.

10 правил життя для тих, хто хоче стати мільйонером до 30 - studentu, porady, news, groshi

6. Накопичуй гроші з розумом

Ще одна порада від Кардоне: «Єдина причина економити гроші – інвестувати їх». Він пропонує переводити заощадження на «захищені, недоторканні рахунки». Що б не трапилося, не чіпай їх – навіть якщо це надзвичайна ситуація. Ти можеш опинитися на нулі пару раз за рік, але, як уже згадувалося вище, щоб стати мільйонером, доводиться йти на жертви.

7. Нудьгувати – корисно

Всім іноді буває нудно. Іноді просто необхідно пару секунд нічого не робити, але не варто перетворювати це у звичку та витрачати час, дивлячись в порожнечу, гортаючи каталоги інтернет-магазинів або стрічку в Instagram і випиваючи під Netflix. Краще трохи заробити, почитати книгу, здобути нову навичку або зробити зарядку. Так ти не тільки станеш ближче до своїх фінансових цілей, а й будеш підтримувати фізичну і розумову форму, залишаючись здоровим і продуктивним. Та будеш достатньо уважним, щоб помітити нову можливість.

8. Будь ощадливим

Можливо, ти здивуєшся, але багаті люди ощадливі. Вони живуть скромніше, ніж можуть собі дозволити, використовують купони, купують товари зі знижками та обмежують себе в розвагах. Це не означає, що ти не можеш насолоджуватися життям. Але будь обережніше з витратами.

Наприклад, варто вечеряти з друзями раз на місяць, а не щотижня. Або прояви творчий підхід та запроси друзів на вечір настільних ігор.

9. Керуй боргами

Перш ніж збирати гроші, позбудься таких боргів, як студентські позики або кредитні карти. Гроші, які ти витрачаєш на відсотки, можна використовувати продуктивніше, наприклад, відкладати на чорний день або використовувати для пенсійних накопичень.

Якщо у тебе є кредитна карта, витрачай тільки ту суму, яку зможеш гасити щомісяця. При правильному використанні кредитні карти дійсно дають деякі переваги, наприклад, бонуси та кешбек. Використовуй це у своїх інтересах. Занадто багато людей влазять в занадто великі борги. Це заважає інвестувати у свій розвиток.

10. Розширюй коло спілкування

«У більшості випадків ваш капітал відображає рівень ваших найближчих друзів», – вважає Стів Зібольд, автор книги «Як мислять багаті люди».

Можливо, це було проблемою багато років тому, але тепер ти можеш ходити на нетворкінг-заходи у своєму місті, використовувати такі сайти, як Meetup, відвідувати вебінари, стежити за успішними людьми в соціальних мережах та підписуватися на їх розсилки. Іншими словами, не обов’язково спілкуватися з успішними людьми тільки особисто. Можна побудувати зв’язок з мільйонерами в інтернеті.

Стати мільйонером до 30 років – це результат, якого може досягти будь-яка людина. Потрібно досить рано поставити перед собою таку мету, дотримуватися її, бути готовим до жертв і зберігати дисциплінованість.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu